Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Jak na inrernetové rádio

Nováček
    Registrace
    May 2004

Nevěděl by někdo jak přijímat inernetové rádio v MDA 1 s WM2003 přes GPRS. To rádio je asi pro vinamp, Media Player to neotevře a Pocket Music otevře ale nepřehraje.
    Šlo mi akorát Kiss98 v MP ale to je asi v jiným formátu.

Kdyby jste někdo věděl o SW nejlépe freeware který by to přehrál byl bych velmi vděčný.
    Jestli někdo víte o nějakým bobrým rádiu tak napište odkaz, dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Pouzij vyhledavani, uz se tu o tom mluvilo, dokonce nekdo udelal stranku pouzitelnou na zarizeni s odkazy na radia. Staci hledat...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

...nedávno se to tu řešilo, tady máš odkaz na iRadios

Nováček
    Registrace
    May 2004

Omlouvám se za zbytečné téma, to vyhledávání mi tu dělá trochu problémi.ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

To nic Jinak jsem to taky zkousel, je to prima A koukam ze to ani moc nezere energii - spis jako normalni prehravani hudby => celkem me to mile prekvapilo...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Možná se ptám blbě, ale to rádio by mělo hrát, že? . Zkoušel jsem Evropu 2 na 4+1, ale na MDÁčku mi nejde spustit (přitom na PC funguje). Zkoušel to někdo?
    Díky.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od ipf
    Možná se ptám blbě, ale to rádio by mělo hrát, že? . Zkoušel jsem Evropu 2 na 4+1, ale na MDÁčku mi nejde spustit (přitom na PC funguje). Zkoušel to někdo?
    Díky.
    Si ze mne ten "krám" dělá srandu. V okamžiku, kdy jsem zmáčknul čudlík "odeslat", začal hrát . Tak jsem alespoň za blbce : .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pár adres na rádia je TADY. Určitě si vybereš. A co se přehrávání týká, Mediaplayer mi přehraje všechny (kromě RealAudio samozřejmě).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Rádio na MDAII mi sice funguje ale hraje dost přerušovaně a přeskakuje to.Dá se s tím něco dělat?
    Díky za odpověd.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od paveluh
    Rádio na MDAII mi sice funguje ale hraje dost přerušovaně a přeskakuje to.Dá se s tím něco dělat?
    Díky za odpověd.
    ... můžeš zkusit nastavit vyšší prioritu pro audio stream pomocí této utilitky, ale obávám se, že problém bude spíše v nedostačné rychlosti přenosu dat. Jedno z možných rešení je použít nižší datový tok audio streamu, tak aby vyrovnávací paměť byla zásobována v dostatečné míře a mohla plynule posílat data do WMP.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Díky za odpověd.
    ... můžeš zkusit nastavit vyšší prioritu pro audio stream pomocí této utility ale obávám se, že problém bude v nedostačné rychlosti přenosu dat. Řešením může být použití audio streamu s nižším datovým tokem.

PavelR.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    Díky za odpověd.
    ... můžeš zkusit nastavit vyšší prioritu pro audio stream pomocí této utilitky, ale obávám se, že problém bude spíše v nedostačné rychlosti přenosu dat. Jedno z možných rešení je použít nižší
    datový tok audio streamu, tak aby vyrovnávací paměť byla zásobována v dostatečné míře a mohla plynule posílat data do WMP.

PavelR.
    Utilitku jsem stáhl a je to opravdu daleko lepši.Už se to dá i poslouchat.Dík za radu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Utilitku jsem stáhl a je to opravdu daleko lepši.Už se to dá i poslouchat.Dík za radu.
    ... není zač ... díky především autorovi této utility

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zdravím
    Intrenetové rádio na pocket pc může byt fakt super věc! Ale zkoušel to někdo místo přes gprs přes wifi? zajímalo by mě jestli by to šlo nějak rozjet? Když většinu stránek, kde se dají stream rádia spustit, kvůli samejm java skriptům ani nenačtu
    díkec a zdarec

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od r.o.m.i
    Zdravím
    Intrenetové rádio na pocket pc může byt fakt super věc! Ale zkoušel to někdo místo přes gprs přes wifi? zajímalo by mě jestli by to šlo nějak rozjet? Když většinu stránek, kde se dají stream rádia spustit, kvůli samejm java skriptům ani nenačtu
    díkec a zdarec
    To nějak nechápu. Doma se připojuji přes WiFi a nemám žádnej problém. Jede to i rychleji, samozřejmě ...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. rádio FM
    Od roczki v sekci P7xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-05-2009, 11:27
  2. Rádio
    Od olmic v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-01-2008, 14:52
  3. Radio 2.25.11 vs. radio 2.47.11 na MDA Vario