Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na inrernetové rádio

Njord (16)|17.6.2004 13:29
Nevěděl by někdo jak přijímat inernetové rádio v MDA 1 s WM2003 přes GPRS. To rádio je asi pro vinamp, Media Player to neotevře a Pocket Music otevře ale nepřehraje.
Šlo mi akorát Kiss98 v MP ale to je asi v jiným formátu.
:(
Kdyby jste někdo věděl o SW nejlépe freeware který by to přehrál byl bych velmi vděčný.
Jestli někdo víte o nějakým bobrým rádiu tak napište odkaz, dík.
Wuffi (1599)|17.6.2004 13:35
Pouzij vyhledavani, uz se tu o tom mluvilo, dokonce nekdo udelal stranku pouzitelnou na zarizeni s odkazy na radia. Staci hledat...
tribiani (95)|17.6.2004 15:24
...nedávno se to tu řešilo, tady máš odkaz na iRadios

:cool:
Njord (16)|17.6.2004 15:59
Omlouvám se za zbytečné téma, to vyhledávání mi tu dělá trochu problémi.:oops:
Wuffi (1599)|17.6.2004 16:03
To nic:) Jinak jsem to taky zkousel, je to prima:) A koukam ze to ani moc nezere energii - spis jako normalni prehravani hudby => celkem me to mile prekvapilo...
ipf (2136)|17.6.2004 21:08
Možná se ptám blbě, ale to rádio by mělo hrát, že?:D . Zkoušel jsem Evropu 2 na 4+1, ale na MDÁčku mi nejde spustit (přitom na PC funguje). Zkoušel to někdo?
Díky.
ipf (2136)|17.6.2004 21:10
[QUOTE="ipf"]Možná se ptám blbě, ale to rádio by mělo hrát, že?:D . Zkoušel jsem Evropu 2 na 4+1, ale na MDÁčku mi nejde spustit (přitom na PC funguje). Zkoušel to někdo?
Díky.
[/QUOTE]

Si ze mne ten "krám" dělá srandu. V okamžiku, kdy jsem zmáčknul čudlík "odeslat", začal hrát :) . Tak jsem alespoň za blbce :evil: .
Pavlucha (1496)|18.6.2004 08:58
Pár adres na rádia je TADY. Určitě si vybereš. A co se přehrávání týká, Mediaplayer mi přehraje všechny (kromě RealAudio samozřejmě).
paveluh_ce4you (300)|20.6.2004 07:24
Rádio na MDAII mi sice funguje ale hraje dost přerušovaně a přeskakuje to.Dá se s tím něco dělat?
Díky za odpověd.
PavelR. (2184)|20.6.2004 09:12
[QUOTE="paveluh"]Rádio na MDAII mi sice funguje ale hraje dost přerušovaně a přeskakuje to.Dá se s tím něco dělat?
Díky za odpověd.[/QUOTE]

... můžeš zkusit nastavit vyšší prioritu pro audio stream pomocí této utilitky, ale obávám se, že problém bude spíše v nedostačné rychlosti přenosu dat. Jedno z možných rešení je použít nižší datový tok audio streamu, tak aby vyrovnávací paměť byla zásobována v dostatečné míře a mohla plynule posílat data do WMP.

PavelR.
PavelR. (2184)|20.6.2004 09:20
[QUOTE="paveluh"]Rádio na MDAII mi sice funguje ale hraje dost přerušovaně a přeskakuje to.Dá se s tím něco dělat?
Díky za odpověd.[/QUOTE]

... můžeš zkusit nastavit vyšší prioritu pro audio stream pomocí této utility ale obávám se, že problém bude v nedostačné rychlosti přenosu dat. Řešením může být použití audio streamu s nižším datovým tokem.

PavelR.
paveluh_ce4you (300)|20.6.2004 11:30
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="paveluh"]Rádio na MDAII mi sice funguje ale hraje dost přerušovaně a přeskakuje to.Dá se s tím něco dělat?
Díky za odpověd.[/QUOTE]

... můžeš zkusit nastavit vyšší prioritu pro audio stream pomocí této utilitky, ale obávám se, že problém bude spíše v nedostačné rychlosti přenosu dat. Jedno z možných rešení je použít nižší
datový tok audio streamu, tak aby vyrovnávací paměť byla zásobována v dostatečné míře a mohla plynule posílat data do WMP.

PavelR.[/QUOTE]

Utilitku jsem stáhl a je to opravdu daleko lepši.Už se to dá i poslouchat.Dík za radu.:)
PavelR. (2184)|20.6.2004 12:03
[QUOTE="paveluh"]
Utilitku jsem stáhl a je to opravdu daleko lepši.Už se to dá i poslouchat.Dík za radu.:) [/QUOTE]

... není zač ... díky především autorovi této utility :)

PavelR.
r.o.m.i (23)|11.10.2004 23:34
Zdravím
Intrenetové rádio na pocket pc může byt fakt super věc! Ale zkoušel to někdo místo přes gprs přes wifi? zajímalo by mě jestli by to šlo nějak rozjet? Když většinu stránek, kde se dají stream rádia spustit, kvůli samejm java skriptům ani nenačtu:mad:
díkec a zdarec
Pavlucha (1496)|12.10.2004 00:11
[QUOTE="r.o.m.i"]Zdravím
Intrenetové rádio na pocket pc může byt fakt super věc! Ale zkoušel to někdo místo přes gprs přes wifi? zajímalo by mě jestli by to šlo nějak rozjet? Když většinu stránek, kde se dají stream rádia spustit, kvůli samejm java skriptům ani nenačtu:mad:
díkec a zdarec[/QUOTE]

To nějak nechápu. Doma se připojuji přes WiFi a nemám žádnej problém. Jede to i rychleji, samozřejmě ...
PavelR. (2184)|12.10.2004 07:07
... se zobrazovanim stranek budes mit vzdy stejne problemy a to nezavisle na tom, zda pouzivas gprs nebo wifi. V naproste vetsine pripadu je pripojeni k bezdrat. pristupovemu bodu s konektivitou na internet vhodnejsi pro streamovane audio ci video nez gprs. Jinak se zkus podivat sem.

PavelR.
r.o.m.i (23)|12.10.2004 10:52
Na tu stránku sem se díval už dřív, ale dokud sem nenainstaloval te jejich GB-soft tweak tak to nejelo. teď už v pohodě:) Ale kdybych byl připojenej přes wifi, tak bych určitě mohl poslouchat rádio ve větší kvalitě než 32kbps? Ale co třeba klasický intrbetový rádia, kde si můžu vybrat rychlost? ty bych asi nerozchodil,že?