Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN X600 - obecné zkušenosti, tipy, triky...

scerba (49)|1.10.2008 16:22
Dobrý den,
zaujal mne tento "telefon" a mám v plánu si jej pořídit. Ale chtěl bych ještě od někoho informace, jak je na tom mda s rychsloti kdyz se tam nainstaluje spb shell 2, neni to moc pomale? zbyte tam nejaka pamet?
je ted nejaka dobra rom?
pripadne jestli ma tohle zarizeni nejake jine neduhy, ktere by mohly zhatit muj zamer koupit si x600, tak mi dejte info.
jinak jsem mel FS C550, tak by me zajimalo treba porovnani s timto zarizenim (teda krome toho displje).
tak jestli mate nejake zkusenosti, tak tu dejte vedet, dik.
celkove jsem na internetu o tomto zarizeni moc nenasel
Orloj_ce4you (299)|1.10.2008 21:22
ano, připojuju se k dotazu a přidávám dotaz, jak je to s pamětí a stabilitou?
Nic.Nebude_ce4you (16)|1.10.2008 21:45
Je to super stroj s detskymi neduhy. Originalni rom se temer neda pouzivat a tak jsem sahl po neofiko 6.1 ktera je o moc zdarilejsi. Mezi nejvetsi problemy je joystick ktery je vystouply nad uroven telefonu a v prilozenem kozenem pouzdre se sam zamackava a tim se i nici. A dost. Proto je lepsi si pouzdro umyslne poskodit a udelat si v nem prohluben do ktere vzdy joystick zapadne. Druhym neduhem je hlasitost reproduktoru, ktery i na nejmensii hlasitost je strasne hlasity a protistrana casto slycha "echo". Tento problem castecne resi novejsi romky, ale i tak to je moc nahlas. Krom techto dvou neduho jsem nespozoroval zadny jiny. Rychlost je dobra (narozdil od novejsiho modelu s VGA displejem) a SPB shell funguje bez sebemensich problemu.

Pristroj mam temer rok a do ted ma jeden z nejlepsich pomeru cena/funkce. Priznam se ze dnes bych si ale vybral jiny, ale ne kvuli tomu ze by byla X600 spatna, ale kvuli zjisteni ze potrebuji aspon nejakou klavesnici a tu proste X600 nikdy mit nebude :)
scerba (49)|2.10.2008 08:03
dik za info, jeste jedna otazka ... je to spb shell 2? ta se pry nejak seka, nevim jestli je to tou romkou ...
scerba (49)|11.10.2008 18:57
tak jsem se nakonec stal teď už snad štastným majitelem tohoto zařízení.
ze začátku se mi to zdálo opravdu pomale, ale po nahrati nove romky, se tvari zarizeni ze je v pohode. jenom se mi obcas vypne, jeste jsem nevypozoroval pri jake prilezitosti, ale mozna je to nezamknutim zarizeni, nebo mozna necim jinym. zatim mi to moc nevadi, nestava se to casto.
ale chci si objednat nabijecku do auta. nevite jaky proud si X600 bere při plném vytizeni? napriklad pri navigaci v aute. nabijecka s 500mA stacit nebude, to vim, ale bude stacit 850mA??
pripadne jakou nabijecku by jste mi doporucili, dik
imisa (3)|12.10.2008 17:04
Nedaří se mi dostat do X600 vůbec nějaký firmware, bohužel mám Visty, na čem jste to flashovali?
scerba (49)|13.10.2008 06:37
WinXP
imisa (3)|18.10.2008 17:28
Už se mi to podařilo:) , co čeština, máte někdo?
scerba (49)|20.10.2008 18:34
do toho cestinu pravdepodobne nesezenes, ale podle me by stejne jenom brzdila