Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro - problém - moc světlá fotka na TODAY

Sako verife (476)|1.10.2008 15:28
Vlozim v today fotku a ta se stane v today "bilou". Vi nekdo jakym zpusobem to spravit? Vim ze se to tady jiz resilo v nejakem topicu, ale nemohu to najit. Pred nedavnem jsem mel fotku v today a podarilo se mi udelat aby se korektne zobrazovala.
Nekde, nevim v jakem nastaveni, byl posuvny jezdec, jehoz pretazenim na stranu se fotka stala "normalni".

Tedka uz jen marne hledam v mobilu kde bylo to nastaveni :oops:

dik za pomoc
Martin Ráž Hoch (1832)|2.10.2008 09:34
A hledáš nastavení pro TouchFLO 3D, nebo jen pro normální TODAY... pozadí TouchFLO se totiž volí jinde a to jsem teď zkoušel a fotka je super ostrá a v barvách tak, jak byla vyfocena.
Sako verife (476)|2.10.2008 09:47
tf3d nepouzivam, hledam tedy v settings / today.

Nebo to mam zkusit jinde?

uz jsem z toho zoufalej, pouzivam ROMeOS 1.11

Martin Ráž Hoch (1832)|2.10.2008 10:06
Ale tohle nastavení je tedy nativní už nepaměti, takže to se jen tak nezmění. Je to prostě takhle a více nastavení u toho nemáš... možná, že používáš nějaký plugin, ale spíš bych soudil, že jsi-li nespokojen, uprav nejdříve foto v grafickémobo programu na PC, víc poradit neumím, bohužel.
Chrono Leggionaire (187)|2.10.2008 10:12
pokud si dáváš wallpaper přes program Resco Photo Viewer, tak je tam právě ten jezdec, kterým si můžeš navolit jak tmavou či světlou tapetu chceš
Sako verife (476)|2.10.2008 10:28
tu fotku si davam tak jak jsem to popsal. Fotka sama o sobe je normalni. Pouze pridanim jako pozadi pres today znacne zbela. Podle me to je jakasi pruhlednost fotky, jde nekde nastavovat pruhlednost fotky? Protoze ja to na ofiko romce delal, jen nevim kde. Zadny externi program jsem k tomu ale nepouzival.

Pouzivam SPB programy ktery by na to mohly mit vliv, konkretne me napada SPB Pocket Plus, terej by na to mohl mit vliv. I kdyz si myslim ze ne. Tam nikde v nastaveni neni dat pruhlednost fotky....
Sako verife (476)|2.10.2008 13:50
tak jediny co me napada je poprosit nekoho z vas, kdo ma stejnou ROM jako ja (pripadne novejsi verzi) aby si vypnul tf3d a v settings / today pres browse zkusil vlozit fotku. A napsal sem jestli se ta fotografie zobrazuje korektne. Tim bych alespon vyloucil, nebo naopak potvrdil, ze je problem pouze v mem mobilu, nastaveni a ne v ROM.

Diky
libor_m (1026)|2.10.2008 14:11
Já myslím, že je to nativní vlastnost WM... To mi dělalo i na starém TyTNovi, když ještě žádné pluginy od HTC na Today nebyly...
Sako verife (476)|2.10.2008 14:17
to urcite ne, asi... Na origo romce se to dalo pomoci nejakeho tahle "stelovat" ta pruhlednost. (mozna na stejne ROMeOS² co mam tedka jen na verzi 1.10) ale urcite se to nejakym "jezdcem" dalo uplne omezit, nebo naopak dostat do stavu jakej mam tedka. Problem je ze si nepamatuju kde se to nastavovalo. Myslim si ze primo v today.

Na druhou stranu neverim tomu ze by na XDA v topicu ROMeOS² by si na to nikdo nestezoval. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=426099

no ale zatim si nikdo nestezuje, nebo ja si niceho takoveho nevsiml. V tf3d to zobrazuje fotku korektne, to jsem prave zkousel.
Sako verife (476)|6.10.2008 09:43
TAKZE SI ODPOVIM SAM :D

Kdyby mel nekdo stejny problem. Tak si vybranou fotku otevrete v Pictures and Videos a v menu si vyberte Set as Today Background a nastavite si tam pojizdnym jezdcem pruhlednost jak chcete :D
Ja vedel ze jsem to nekde delal, jen jsem netusil kde :oops: