Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP IPAQ 614c - systémové zvuky při odesílání sms

marnej (3)|30.9.2008 17:42
Ahojte, s IPAQem 614 jsem po cca dvou měsících velice spokojenej, předtím jsem měl IPAQ 514 a úplně jsem HP propadl :-)
Nejdříve jsem si neuměl poradit se zobrazením jmen v doručenkách, to se vyřešilo instalaci SMSDRFix kde jsem s nadšením zjistil že doručenka již navydává při přijetí na zařízení zvuk, což se mi zamlouvá protože jen chci vidět že to došlo. A tím začalo trápení jak vypnout defaultně nastavené pípnutí při odesílání sms, jsem asi lama ale nedokázal jsem to, kdykoliv jsem vypnul v nastavení nějaké systemové zvuky, už nezvonila ani příchozí sms v mp3, v nastavení zvuků taky není odchozí textová zpráva :-/. Po nějaké době jsem našel pro mne vyhovující řešení, tak se chci podělit. Ve složce Windows kde jsou zvuky jsem provedl výměnu - náhradu souboru Alarm2.wav za stejně velký stejně pojmenovaný a ve stejném formátu ale je to jen ticho, a hurá funguje to. Teď při odeslání sms vidím jen hlášku že sms byla odeslána, bez pípání, pak přijde doručenka se jménem ale taky je potichu :-) a moje znělka sms mi zní jen u příchozí zprávy.
_blackBone (271)|1.10.2008 17:11
hmm ... to je napad :) a stava se ti, ze ti nechodi dorucenky vubec? me obcas jo, i kdyz je mam zapnute...
marnej (3)|1.10.2008 19:35
Jo tak to se mi taky stává, navíc někdy se doručenka ukáže-přijde až když skočím do menu "pošta". Ale mám dojem že se mi to stává jen doma kde mám mizernej signál. Ale skoro mám pocit že doručenka přijde až když telefon proberu ze standby režimu stiskem tlačítka "zap/vypnout" , ale to je asi blbost že by v tu dobu nefungoval, to by se nikdo ani nedovolal. Tak fakt netuším.
_blackBone (271)|2.10.2008 09:21
ten pocit mam taky, podle me to signalem neni. Mnoho SMSek mi prijde az ve chvili, kdy proberu telefon. A to jak dorucenky, tak i normalni zpravy.

Me zas subjektivne prijde, ze cim vic tam tech smsek je, tim se to stava casteji, resp. kdyz byl sms inbox prazdny, tak jsem to nezaregistroval...
hotovyrado_ce4you (35)|22.4.2009 08:33
Ono Ti šlo jej nahradit? v mém Diamondovi je chráněn proti změně/přepisu
svenhassel (75)|29.4.2009 14:36
Nechápu proč to takhle složitě řešíš nějakým přepisováním původního souboru. Stačí jednoduše vytvořit si jakýkoliv zvuk ve formátu wav, který následovně nakopíruješ do složky /windows. Pak si dáš NASTAVENÍ kde si najedeš na kartu UPOZORNĚNÍ kde máš UDÁLOSTI a tam si najdeš Pošta nová zpráva a změníš si zvuk, nehledě na to že si tam můžeš měnit jakékoliv zvuky. Takže tímto příspěvkem bych toto téma bral jako VYŘEŠENO a adminovi bych doporučil uzavřít vlákno. Děkuji pánové :D :D :D