Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TouchFLO 3D - problém - ohlášení SMS a / nastavení pozadí

Kuba7 (5)|27.9.2008 00:15
Ahoj, potřeboval bych prosím pár rad. Při příchozím hovoru telefon normálně vibruje a zvoní ale při SMS se zpráva nijak neohlásí, přestože mám u nich nastavené jak vibrace, tak zvuk. Dále mi nejde nastavit obrázek na pozadí TouchFlo3D. V albu dám "Nastavit jako pozadí Dnes" ale obrázek je vidět jen při vypnutém TF3D. Díky za odpovědi.
Martin Ráž Hoch (1832)|27.9.2008 00:19
Ano, pochopitelně... TouchFLO 3D je plugin na Today, který jej zároveň překrývá, proto není vidět nastavené pozadí. V TouchFLO 3D se nastavuje v settings.

Upozornění na SMS mi jede ok, jak vibrace, tak zvuk.
Kuba7 (5)|27.9.2008 11:56
Díky moc, můj první windows mobile :) Tak s tapetou už je mi to jasné, ale že nezvoní a nevybruje při SMS, přestože to mám nastavené....? Nestalo se to někomu také?
langosh_ce4you (40)|30.9.2008 09:30
Jenom pro úplnost - napište ještě, kde jste to nastavoval...
Roman
Kuba7 (5)|30.9.2008 17:50
Start - Settings - Zvuky a upozornění - Upozornění - dále Událost: Zpravy: Nová textová zpráva - zaškrtlé Přehrát zvuk a Vibrace
cluck_ce4you (46)|30.9.2008 19:32
Start/settings/sound and notifications/zaškrtni políčko NOTIFICATIONS (alarms,reminders)
Kuba7 (5)|1.10.2008 13:25
To mám zaškrtlé
tombik_ce4you (116)|11.10.2008 00:03
Tenhle problém jsem měl také, respektive me telefon upozornil teprve ve chvili kdy jsem ho "zapnul" (rozumej rozsvitil display tlacitkem na vrchu) Pritom o hovoru jsem byl upozornen okamzite. Resil jsem to tweakem na rozsviceni displaye pri prichozi SMS. Pak jsem ale nainstaloval Diamond Tweak a ten nastavil v registrech z5 to ze se display nerozsviti. Ovsem od te doby mi oznameni funguje tak jak ma. Takze doporucuji nainstalovat Diamond Tweak.