Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - kalibrace G-Senzoru - oficiální HTC nástroj

osch (1330)|26.9.2008 19:15
Dnes byl na evropské mutaci HTC.com uvolněn v sekci HotFixů oficiální nástroj pro kalibraci G-Senzoru v HTC Touch Diamond. Tato aplikace na rozdíl od HTC Raphael v Diamondu od "výroby" obsažena není . Toto bylo díky xda-dev vyřešeno portací verze právě z Raphaela. Tak a teď už tedy máme i oficiální verzi pro Diamond. A česky.
download: Diamond_GSensorCalibrator.cab

EDIT: Po instalaci je potřeba provést SR. Ikonu aplikace najdete v Start\Settings\System

milki (11)|1.10.2008 16:49
Mne to nefunguje :(
mam to na 1.93xxxx oficialnej romke
nainstaloval som, spustil som to
polozil na stol a tapol calibrate
napisalo cabrovane a potom sa nic nestalo a stale je to uplne rozladene, ako ked som to kupil.

nevie mi s tym niekto poradit?
langosh_ce4you (40)|2.10.2008 11:36
Předpokládám, že jste to měl sjutečně na rovině.... Mě to vždy fungovalo OK (součást SwiftBL romek).
Roman
milki (11)|2.10.2008 11:40
Ano, mal. normalne na stole polozene, potom sa to tie bublinky zastavili v strede obcoh vodovah a potom napisalo ze zklaibrovane a potom to skocilo do povodneho rozklaibrovaneho stavu.
A ako vravim, aj romka aj utilita je priamoz HTC stranky :(
osch (1330)|2.10.2008 11:44
Mě to funguje. Stejná ROM (1.93) i stejný soft.
milki (11)|2.10.2008 11:49
:bulb:
No len pre ifno dopnim, ze potom co si mi napisal ze ti to ide, tak som si povedal, ze vcera to neslo, skusim znova.
dal som ho na postel (aby nebol na tvrdom) a jemulinko stlacil calibrate a funguje to :yes:
pritom, ziaden restart ani nic po tom co som to skusal naposledy :)
zjavne si ten diamantik zije vlastnym zivotom
kazdopadne dik za reakcie.
tommom (78)|2.10.2008 17:01
No tak já sem to na 1.93xx ROM nerozchodil ani náhodou - zkoušel sem několikrát reset, zkoušel sem to obelhat tim, že při první kalibraci sem vyp displej, abych to "vytiltnul", ale po další kalibraci opět nic a tak.... takže bohužel zatim sem správnou cestu nenašel:(
Kuba7 (5)|4.10.2008 20:26
Tak já se připojuju k vám. Taky se mě to po kalibraci vrátí do původního stavu. Horší je že ten původní stav je oproti skutečnosti silně rozkalibrovanej. :(
tommom (78)|8.10.2008 10:15
Tak já to mam rozhozený zhruba o 20 stupňů na horizontální rovině a to s každou ROMkou uplně stejně, skoro snad začínám přemejšlet o HW problému (lhal bych, kdybych tvrdil, že mi Diamond nikdy nespad na zem)
tommom (78)|10.10.2008 12:06
Musim napsat, že před chvílí sem kolegovi chtěl ukázat, jak mi nejde zkalibrovat a o kolik je to rozhozený, no a hned při prvnim pokusu se mi krásně zkalibroval a uložil nastavení:O Přiznám se, že fak netušim, proč to celou dobu nešlo a teď jo - na současný ROMce se to zkoušel nezčíslněkrát a až teď to zafungovalo....je to fak rébus, ale díky za to:D :D
Mo2ny (1)|13.11.2008 09:13
Dobrý..
Mozná to bude znít zvlastně, ale diamonda jsem si koupila asi před 14 dny a docela by mě zajímalo, k čemu tady tato aplikace vubec je??