Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zařízení na novém počítači nerozpoznáno

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Dobrý den,
    mám jistý problém se svým pda - je to Toshiba e755wifi, win ppc2003.
    Na starém počítači jsem normálně synchronizoal, všechno ok, poprvé jsem pda prostě jen připojil, ono se nainstalovalo a bylo to.
    Teď mám ale počítč nový, a jakmile připojím přes usb, napíše mi to že hardware nebyl rozpoznán,a nic se nestane. CD s ovladačem nemám, a na internetu se mi nepodařilo nalézt nic kloudného. Když ale pda připojím opět ke starému ntb, vše jde normálně. Je možné že by mohl být připojen pouze na jeden počítač? Popřípadě pokud je to ten případ, jak se dá zrušit že má v sobě zařízení zakodován ten starý počítač? Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Připojeno může být ke 2 počítačům pro synchronizaci, jako host (třeba pro přenášení souborů k více. Nemáš na tom novým nějakej jinej firewall, nebo stejnej a jinak nastavenej?

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

právě že spíš méně firewallu (ještě jsem všechen neinstaloval), myslel jsem i na usb porty, ale ty jsou všechny 100%funkční a všechna zařízení která jsou zatím rozpoznaly kromě toshiby...

Podobná témata

1. Fujitsu Siemens končí s kapesními počítači
    Od htcjirka v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-08-2007, 16:54
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-12-2005, 00:54