reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
reklama

4 otázky o Diamondu

Cassidy (2)|25.9.2008 15:42
Prosím pomoc - potřebuju poradit v pár věcech:

1. Jak nastavit jako zvuk pro SMS zvuk, který jsem si do mobilu nahrál ? Nějak mi to nejde tou normální cestou, protže se mi nezobrazuje v tom seznamu ...

2. Kde nastavit vlastní zvuk pro budík a kde nastavit opakované zvonění ?

3. Jak a odkud přehrávat filmy.

4. Kde najít nejnovější fw (nějáký oficiální protože nechci ztratit záruku).
vodopadek (274)|25.9.2008 16:03
to Cassidy:
ad 1) zvuky musi byt ve slozce my documents/my ringtones/ budto primo v telefonu nebo na internal storage.. ve formatu .MID,.WAV,.MP3 pak se v seznamu ukazou...
ad 2) standartni budik v diamondu nic moc, zkus KLAXON nebo G-ALARM.. googli najdes spoustu odkazu tam si pak nastavis opakovane budeni a vlastni zvuk jak budes potrebovat...
ad 3) filmy nahrajes na internal storage, treba do slozky my documents/my videos a prehrajes urcity formaty media playerem ktery je primo v romu diamondu nebo si nainstaluj coreplayer opet si najdes na netu...
ad 4) pokud chces aktualni firmware rozumej rom prihlas se na htc.com tam si muzes stahnou aktualni romku... pokud chces ale neco lepsiho hledej na xda-developers...

AD VSE: !!!! priste hledej.. vsechno uz tu je napsane, uvidis ze pri hledani najdes spoustu dalsich dulezitych veci co se ti budou hodit... ZAMKNOUT !!!!

Cassidy (2)|25.9.2008 16:39
Na ofiko serveru jsem nenašel nikde fw :/ ale s xda-developers ztratím záruku ne ?
langosh_ce4you (40)|25.9.2008 16:47
Třeba hledat na htc.com... jinak u origanální ROM je jedno odkud ji stáhnete...;)
Roman