Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Language Extender a MS Terminal Services Client

Peavy (39)|16.6.2004 23:26
Pokial sa chcete prihlasit pomocou Terminal Services Client-a k vzdialenej ploche ktora je locknuta prihlasovacim menom a heslom, nefunguje na vzdialenej ploche soft klavesnica LEng, takze sa neprihlasite :) . Sunnysoft Interwrite 8 s tym problem nema, funguje. (HP Ipaq 2210,ROM 1.10, LEng 4 CZ). Otazka znie, ci je tento problem len u mna, alebo je to LEng bug.

Peavy
PavelR. (2184)|17.6.2004 05:34
[QUOTE="Peavy"]Pokial sa chcete prihlasit pomocou Terminal Services Client-a k vzdialenej ploche ktora je locknuta prihlasovacim menom a heslom, nefunguje na vzdialenej ploche soft klavesnica LEng, takze sa neprihlasite :) . Sunnysoft Interwrite 8 s tym problem nema, funguje. (HP Ipaq 2210,ROM 1.10, LEng 4 CZ). Otazka znie, ci je tento problem len u mna, alebo je to LEng bug.

Peavy[/QUOTE]

... myslím, že to zde již někdo zmiňoval. Doporučuji tento problém reportovat na support@moravia-consulting.com ...

PavelR.
jiri.cech (151)|19.6.2004 15:07
Tak na mém MDA2 taky pres terminal nenapisu cesky nic. Funguje jen keyboard, LEng keyboard ani ťuk. :(
PavelR. (2184)|19.6.2004 18:06
[QUOTE="jiri.cech"]Tak na mém MDA2 taky pres terminal nenapisu cesky nic. Funguje jen keyboard, LEng keyboard ani ťuk. :([/QUOTE]


... nezbývá mi než jen zopakovat, reportujte reportujte reportujte ať mají v MC co dělat :) :) :) Mail viz výše ...

PavelR.
Peavy (39)|19.6.2004 20:25
[QUOTE="PavelR."]

... nezbývá mi než jen zopakovat, reportujte reportujte reportujte ať mají v MC co dělat :) :) :) Mail viz výše ...

PavelR.[/QUOTE]

Pred desiatimi dnami som posielal na MC mail ohladom upgrade polskej verzie LEng na cesku verziu. Neunuvali sa ani odpovedat na mail v style - dostali sme ale sereme na vas, kupte si este raz, ale cesku verziu. Takze nemam potrebu cokolvek reportovat do MC.
Druha vec je ta, ze TS client je standartna aplikacia vo WM2003 a vypustit aplikaciu bez otestovania funkcnosti v zakladnych aplikaciach systemu sa mi nezda celkom v poriadku.

R.R.
PavelR. (2184)|19.6.2004 20:38
[QUOTE="Peavy"]Pred desiatimi dnami som posielal na MC mail ohladom upgrade polskej verzie LEng na cesku verziu. Neunuvali sa ani odpovedat na mail ... [/QUOTE]

...to mne mrzi ... to, ze se ti nikdo neozval bude zpusobeno tim, ze clovek jenz ma v MC LEng nastarost je nyni na neschopence. Nicmene alespon odpoved typu, na vas e-mail odpovime xx.xx.2004 az se kolega vrati nekdo se zastupujicich poslat mohl. Link na tuto diskuzi jsem MC pred chili poslal. Urcite se ozvou ...

[QUOTE]
Druha vec je ta, ze TS client je standartna aplikacia vo WM2003 a vypustit aplikaciu bez otestovania funkcnosti v zakladnych aplikaciach systemu sa mi nezda celkom v poriadku.[/QUOTE]

... to urcite ne.

PavelR.
Pavlucha (1496)|22.6.2004 17:51
Kromě stand. US klávesnice funguje při připojení LETTER RECOGNIZER. Aspoň něco ...:sarcastic: