Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Language Extender a MS Terminal Services Client

Nováček
    Registrace
    May 2004

Pokial sa chcete prihlasit pomocou Terminal Services Client-a k vzdialenej ploche ktora je locknuta prihlasovacim menom a heslom, nefunguje na vzdialenej ploche soft klavesnica LEng, takze sa neprihlasite . Sunnysoft Interwrite 8 s tym problem nema, funguje. (HP Ipaq 2210,ROM 1.10, LEng 4 CZ). Otazka znie, ci je tento problem len u mna, alebo je to LEng bug.

Peavy
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Peavy
    Pokial sa chcete prihlasit pomocou Terminal Services Client-a k vzdialenej ploche ktora je locknuta prihlasovacim menom a heslom, nefunguje na vzdialenej ploche soft klavesnica LEng, takze sa neprihlasite . Sunnysoft Interwrite 8 s tym problem nema, funguje. (HP Ipaq 2210,ROM 1.10, LEng 4 CZ). Otazka znie, ci je tento problem len u mna, alebo je to LEng bug.

Peavy
    ... myslím, že to zde již někdo zmiňoval. Doporučuji tento problém reportovat na support@moravia-consulting.com ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak na mém MDA2 taky pres terminal nenapisu cesky nic. Funguje jen keyboard, LEng keyboard ani ťuk.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Tak na mém MDA2 taky pres terminal nenapisu cesky nic. Funguje jen keyboard, LEng keyboard ani ťuk.

... nezbývá mi než jen zopakovat, reportujte reportujte reportujte ať mají v MC co dělat Mail viz výše ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.

... nezbývá mi než jen zopakovat, reportujte reportujte reportujte ať mají v MC co dělat Mail viz výše ...

PavelR.
    Pred desiatimi dnami som posielal na MC mail ohladom upgrade polskej verzie LEng na cesku verziu. Neunuvali sa ani odpovedat na mail v style - dostali sme ale sereme na vas, kupte si este raz, ale cesku verziu. Takze nemam potrebu cokolvek reportovat do MC.
    Druha vec je ta, ze TS client je standartna aplikacia vo WM2003 a vypustit aplikaciu bez otestovania funkcnosti v zakladnych aplikaciach systemu sa mi nezda celkom v poriadku.

R.R.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Peavy
    Pred desiatimi dnami som posielal na MC mail ohladom upgrade polskej verzie LEng na cesku verziu. Neunuvali sa ani odpovedat na mail ...
    ...to mne mrzi ... to, ze se ti nikdo neozval bude zpusobeno tim, ze clovek jenz ma v MC LEng nastarost je nyni na neschopence. Nicmene alespon odpoved typu, na vas e-mail odpovime xx.xx.2004 az se kolega vrati nekdo se zastupujicich poslat mohl. Link na tuto diskuzi jsem MC pred chili poslal. Urcite se ozvou ...

Druha vec je ta, ze TS client je standartna aplikacia vo WM2003 a vypustit aplikaciu bez otestovania funkcnosti v zakladnych aplikaciach systemu sa mi nezda celkom v poriadku.
    ... to urcite ne.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Kromě stand. US klávesnice funguje při připojení LETTER RECOGNIZER. Aspoň něco ...:sarcastic:

Podobná témata

1. Terminal Services Client a ADSL Router s Firewallem
    Od macula_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-09-2006, 13:50
  2. Terminal Services Client
    Od PetrL_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 27-01-2006, 13:09
  3. VPN, Terminal Services Client a IP
    Od st.tom_ce4you v sekci Zbývající PPC