Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Problém s autorádiem s BT HF

SBDer (22)|24.9.2008 23:24
Možná dělám nějakou hloupou začátečnickou chybu, ale nevím si vážně rady:
Spárování s BT HF proběhne v pořádku, displej autorádia mi zobrazí zařízení Touch_Diamond (ačkoli název jsem si v něm nastavil docela jiný...), vypíše seznam posledních hovorů a bez problémů synchronizuje telefonní seznam. Končím ale v momentě, kdy přes autorádio začnu vytáčet požadované číslo - zvuk z Diamondu se do HF nepřenese a probíhající hovor už ani nemohu z auta ukončit, jedině na Diamondu samotném :(
Několikrát jsem kontroloval nastavení BT - mám zvolenou viditelnost, PPC korektně zobrazí zařízení "My Car" jako HF, ale zvuk nikde :(
Používám původní ROM 1.93, zakoupenou už s CZ lokalizací od Sunnysoftu, typ HF v autě bohužel neznám - jedná se o vestavěné autorádio brandované firmou Alpine...
riki1 (63)|25.9.2008 15:25
Neviem Ti konkretne pomoct, lebo ja pouzivam PAROTT pripojeny k autoradiu a funguje to (az na to ze sa mi sem tam BT vypne na mobile, ale to je ina kapitola), ale chcel som len povedat, ze ak uz mas mobil sparovany "viditelnost" uz nemusi byt zapnuta.
supermario1973 (0)|14.10.2008 20:56
Ahoj.Muze mi nekdo poradit v cem delam chybu.Mam Parrot CK3100 a nejsem schopen docilit sparovani telefonu pres BT at s kodem nebo bez nej,viditelnost mam zapnutou.U ostatnich telefonu je to bez problemu.Dik
mdiskuze (65)|26.2.2009 08:38
No ja zase mam ted problem s tim, ze sice je PARROT CK3100 spojeny s Diamondem, ale proste obcas neprenasi hlas (na displaji parrota je preskrtla nota). Musim volani nekolikrat opakovat, nez to zase nabehne. Mel jsem ofiko ROMku 1.93 a 2.03, Dutty V4 a vzdy to same. Parkrat to jde a pak zase parkrat ne. Nevim uz co s tim delat. Ostatni funkce normalne bezi (sychronizace hovoru, cisel, zobrazeni jmena volajiciho na displaji parrota, atp.). Jen proste obcas preskrtne notu a je to.

Nevi nekdo co s tim?
lelouch (331)|26.2.2009 09:17
No, já už se potkal u jakési kombinace telefon/HF s tím, že po vytočení čísla jsem musel pokaždé aktivovat volání přes HF softwarovou klávesou, jinak se hovor aktivoval pouze lokálně - do sluchátka. Nicméně u příchozích hovorů to fungovalo normálně. Zkusil bych prostě volbu HF po vytočení čísla. Akorát by to mělo místo repráčku mobilu aktivovat BT audio... V manuálu psali, že to není chyba, ale vlastnost :sarcastic: .