Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přeistalování Windows v ASUS MyPal A620

olda.bastard (3)|22.9.2008 00:10
Mám tento pocket pc a rád bych věděl zda jste někdo přeistalovával windows? Ja tam mam hnusnou němčinu který vůbec nerozumím a rád bych tam dal ENG nebo CZ. Děkuji za rady.
Pavel Koza (4761)|22.9.2008 03:23
Obávám se, že pokud máte skutečně letitý Asus A620, že řešení je takřka vyloučené. U mobilních zařízení Windows Mobile se sice dá nahrát nový / jiný systém, ale není to jednoduché (změna jazykové mutace není oficiálně povolena a tak se jí výrobci brání). V první řadě ale musíte ten nový systém mít a jak tak koukám na web Asusu, nic takového v nabídce nemá. Teoretická šance je nahrát tam češtinu od Sunnysoftu, ale opět je zde problém, protože máte německou ROM a jejich češiny jsou vesměs dělané pro angličtinu.

Takže se obávám, že u tohoto zařízení budete mít smůlu a požadovanou operaci nelze provést.

P.S. Můžete kouknout do tohoto fóra, ale uvedené řešení je jednak staré a odkazy dost často nefungují, jednak je to pro Asuse A620 s Bluetoothem, ale hlavně je to operace hodně komplikovaná a určitě ne žádké klik, klik, hotovo:)
olda.bastard (3)|8.11.2008 22:32
Děkuji za odpověď. Jsem z té němčiny jsem už docela nervozní. Sunnysoft jsem zkousel a prelozi to jen velmi malo a prijde mi to o dost pomalejsi. Pouzivam PDA hlavně v autě, navigace a mp3,video, ale co bych dal za angličtinu.