Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Přeistalování Windows v ASUS MyPal A620

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Mám tento pocket pc a rád bych věděl zda jste někdo přeistalovával windows? Ja tam mam hnusnou němčinu který vůbec nerozumím a rád bych tam dal ENG nebo CZ. Děkuji za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Obávám se, že pokud máte skutečně letitý Asus A620, že řešení je takřka vyloučené. U mobilních zařízení Windows Mobile se sice dá nahrát nový / jiný systém, ale není to jednoduché (změna jazykové mutace není oficiálně povolena a tak se jí výrobci brání). V první řadě ale musíte ten nový systém mít a jak tak koukám na web Asusu, nic takového v nabídce nemá. Teoretická šance je nahrát tam češtinu od Sunnysoftu, ale opět je zde problém, protože máte německou ROM a jejich češiny jsou vesměs dělané pro angličtinu.

Takže se obávám, že u tohoto zařízení budete mít smůlu a požadovanou operaci nelze provést.

P.S. Můžete kouknout do tohoto fóra, ale uvedené řešení je jednak staré a odkazy dost často nefungují, jednak je to pro Asuse A620 s Bluetoothem, ale hlavně je to operace hodně komplikovaná a určitě ne žádké klik, klik, hotovo

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Děkuji za odpověď. Jsem z té němčiny jsem už docela nervozní. Sunnysoft jsem zkousel a prelozi to jen velmi malo a prijde mi to o dost pomalejsi. Pouzivam PDA hlavně v autě, navigace a mp3,video, ale co bych dal za angličtinu.

Podobná témata

1. Asus A620, jak mám znovu přehrát windows mobile 2003 na PDA???
    Od vasvas v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-04-2007, 09:57
  2. ASUS MyPal A620 a GPS BC-307
    Od xjarek_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 28-02-2006, 13:53
  3. Dostupnost Windows Mobile 2003 SE pro ASUS MyPal 716?
    Od botur v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-01-2005, 14:56
  4. Upgrade Asus MyPal A620(BT) - pamet
    Od Underground v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-07-2004, 15:09
  5. Propojení Asus MyPal A620 + Siemens S45i přes infra a GPRS k internetu
    Od Rumcajs_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-11-2003, 15:17