Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond (MDA Compact IV) - problém - nefungují zvuky / přestanou fungovat

kurosavarob (47)|21.9.2008 21:54
Po přeflashování z 1.37 na 1.93 a následně na Dutty 2.0 mi ve verzi 1.93 a Dutty 2.0 z ničeho nic přestanou fungovat zvuky v přístroji. Nejčastěji při práci s IGO8, ale i bez práce se aplikačním softwarem. Prostě samovolně Diamond přestane zobrazovat jakékoliv zvuky, pomůže až soft reset.

Má někdo stejný problém nebo umí někdo vyřešit?
Kidzero (8)|22.9.2008 11:04
mám podobný poblem. pri prehravaní hudby mi ako kedy prestal pracova ekvalizer a zvuk sa nedá počuvať, basy zneju plechovo a výšky režu uši...
ale ked ho prepnem na rádio tak sa basy vrátia do normálu...ked sa zase prepnem z rádia na MP3 tak je to znova hrozné...čo to može byť a čo by tomu pomohlo??Rom mám originál...
vodopadek (274)|22.9.2008 12:31
hlavne nepouzivat audio booster.. ten dela hodne problemu.. vyzkousej na prehravani hudby napr. Pocket player.. ten funguje bez problemu a i vcetne equalizeru a nastaveni.. vcera jsem dal romku od Swiftbl 7 tam je zvuk celkem v pohode.. predtim jsem mel duttyho romku a sahnul na audio booster a zvuk byl taky plechovy.. no ale zvuk je u diamantiku celkove nic moc malo vykonny repracek kteremu chybi skoro vsechno.. nesmi to mit clovek na plny koule jinak je skoro na hranici sveho zivotniho maxima.. schvalne zkus pritlumit okoli vystupu z repracku rukou a uvidis ze zvuk je hned poslouchatelnejsi.. je to trosku i konstrukci diamantika.. ale ve sluchatkach se to da poslouchat vcelku dobre
Kidzero (8)|22.9.2008 13:50
no mne sa jedná hlavne o počúvanie cez sluchadlá..., ked som ho kúpil tak to hralo v pohode dobre..len asi po týždni začal hrať bez basov .ale ked prepnem na rádio tak zase hraje dobre....kvalitov pesničky to nieje určite pretože pred tým hrala v pohode.... :(
vodopadek (274)|22.9.2008 13:57
a nastavoval si ten audio booster? zkus toto:
" se zvukom som mal taky problem a to ked som pripojil sluchadka tak zvuk bol chrapstaty, bez basov takmer bez zvuku. Uz som sa zlakol ze sa nieco posralo ale je to len bug v systeme. Riesenie a objasnenie je nasledovne: ked pripojite sluchadka prvy krat do telefonu objavi sa moznost pouzit audio booster(ekvalizer) ked ho zapnete(to je musite zaskrtnut "on" a dat v lavo dole "done") zvuk bude krasny hlasity so zvolenym ekvalizerem. Ale akonahle vyndate sluchadka a ekvalizer ste nevypli, tak sme u korenu problemu. Pote pri prehravani akehokolvek zvuku je vydavan z telefonu otrasny zvuk ako i pri pripojeni sluchatek. Reseni je, ze znovu pripojite sluchadka a potom vypnete audio booster(pripadne ho mozete znovu zapnout).
PS: pri meneni audio boostru na on/off musite mat vypnotou musiku/radio A dufam ze mi budes veeeeelmi vdacny "

treba ti to pomuze a priste pouzij HLEDAT !!!!
Kidzero (8)|24.9.2008 09:46
ano..super pomohlo to...zase to funguje dobre.....:D :D ako si na toto prišiel prosím ťa?? v živote by ma to nenapadlo....
PS: a hladal som to na fore a nikde som to nenasiel...:oops:
carlos_ce4you (10)|25.9.2008 11:20
Já mám podobný problém se zvuky a sice pokud připojím (spáruji) bluetooth sluchátka-headset tak po odpojeni mi přestanou fungovat zvuky,vyzvánění,zprávy,prostě nic,i když ikona headsetu zmizí a zdánlivě je Diamond v normálním režimu,tak zvuky nejdou,pomůže pouze vypnutí a zapnutí přístroje:mad: ,tak nevím co dělám špatně nebo kde je chyba-má nebo měl někdo podobnou zkušenost?V Diamondu mám vše původní-žádné změny,přeflashování,atd
DraQ_ce4you (1)|30.10.2008 01:58
Hej,tak to Ti fakt díky za radu bo já nevěděl co s tím už pomalu 3 měsíce... Hledal jsem to marně...
WilmOn (3)|30.10.2008 18:20
Aby tu těch problémů nebylo málo, přidám i svůj. Nevíte někdo, proč když jsem si změnil zvuk na sms tak prostě nehraje? Zkoušel jsem i vrátit původní, ale prostě nic. Jinak zvuky jako celkově v pohodě, včetně vyzvánění..
WilmOn (3)|2.11.2008 20:43
...nikdo neví? :(