Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Profiles?

Maximus_ce4you (45)|16.6.2004 19:07
Máte někdo nějaké zkušenosti s programem Pocket Profiles? Vypadá zajimavě, ale nějak se mi nepovedlo ho nastavit tak aby korektně fungoval a navíc mi to příšerně zpomalilo systém.
Wuffi (1599)|16.6.2004 20:05
Pocket Zen Phone je podle me lepsi - umi toho hodne a je zdarma.
null (0)|16.6.2004 20:12
[QUOTE="Wuffi"]Pocket Zen Phone je podle me lepsi - umi toho hodne a je zdarma.[/QUOTE]
souhlasim :D
Wuffi (1599)|16.6.2004 20:13
I kdyz bych mu poslal symbolicky par eur:)
reditel_ce4you (206)|16.6.2004 20:25
[QUOTE="Wuffi"]Pocket Zen Phone je podle me lepsi - umi toho hodne a je zdarma.[/QUOTE]

Souhlasim :)
jerzy_ce4you (230)|16.6.2004 21:39
Díky Wuffimu jsem si taky Zena nainstaloval a trochu s obavami nastavoval profily a jejich časování. Nicméně se nic neočekávaného nestalo a tudíž mohu, jestli vůbec mohu po cca. 5 dnech doporučit. Pěkné, funkční.
Maximus_ce4you (45)|16.6.2004 22:06
Pocket Zen je skvělý, ale pocket profiles ma několik funkcí navíc. Treba automatická odpověď na SMS např. při diskretnim profilu, hlasová indikace profilů, atd. Urcite stoji alespoň za vyzkoušení.
Wuffi (1599)|16.6.2004 22:10
Myslis Phone Profiles Seriously od JGUI?
Maximus_ce4you (45)|16.6.2004 23:02
[QUOTE="Wuffi"]Myslis Phone Profiles Seriously od JGUI?[/QUOTE]

Jo,jo.
Wuffi (1599)|17.6.2004 07:45
[QUOTE="Maximus"][QUOTE="Wuffi"]Myslis Phone Profiles Seriously od JGUI?[/QUOTE]

Jo,jo.[/QUOTE]

Tak s temi mam zkusenosti. Prijdou mi slozitejsi nez Pocket Zen Phone a mel jsem s nimi problemy.
Pavel Koza (4761)|17.6.2004 07:59
OFFTOPIC: Asi jsem se v tom upozorneni spatne vyjadril, uz je to opraveno - tu citaci neni nutne pouzivat POKAZDE, napriklad v tomto pripade, kdy diskutujete chronologicky nad jednim tematem je to celkem zbytecne.

Ta citace ma smysl pokud se najednou rozhodnete reagovat na prispevek 3 stranky dozadu:) Potom by samozrejme bylo dost neprehledne dat tam jenom odpoved bez uvedeni toho, na co vlastne reagujete.
Wuffi (1599)|17.6.2004 09:59
[QUOTE="Pavel Koza"]OFFTOPIC: Asi jsem se v tom upozorneni spatne vyjadril, uz je to opraveno - tu citaci neni nutne pouzivat POKAZDE, napriklad v tomto pripade, kdy diskutujete chronologicky nad jednim tematem je to celkem zbytecne.

Ta citace ma smysl pokud se najednou rozhodnete reagovat na prispevek 3 stranky dozadu:) Potom by samozrejme bylo dost neprehledne dat tam jenom odpoved bez uvedeni toho, na co vlastne reagujete.[/QUOTE]

Mno dobra, ale je to celkem uzitecna funkce, jen co je pravda:D
Morte_ce4you (261)|17.6.2004 13:17
Phone Profiles od Jgui posledni verze mam pocit 7.0 je to samy jako Pocket Profiles??
indy_ce4you (33)|20.7.2004 22:23
co se týká "profilovacího" SW, prosím o radu, zda existuje nějaký, který umí v profilech nastavit, aby se mu v dovolaly některé kategorie kontaktů. Například pro mně je důležité, aby mi v noci mohl zazvonit pouze tel. hlásič z pevně daného čísla a ostatní bylo potichu. Čili profily tak nějak jak jsem je znal na N 6310i :?
Maximus_ce4you (45)|20.7.2004 23:55
indy_ce4you (33)|21.7.2004 08:39
díky, vypadá to, že to je ono. Má někdo praktickou zkušenost se stabilitou?
Ještě bych rád požádal o radu zkušenějších, jak se přes internet nakupuje. Nějak se bojím svěřit číslo kreditky...Možná, že pro nás bojácné by pomohl článek na toto téma, stejně jako flashování, za který tímto sice na ne tak úplně správném místě, MOC DĚKUJI! ;)
Pavel Koza (4761)|21.7.2004 09:11
Co se tyka nakupovani, nevim, jestli je to na cely clanek:) Fakt je ten, ze jakmile jednou nekam zadate cislo, jmeno a expiraci, tak uz to nemate pod kontrolou, ale zalezi na spouste dalsich okolnosti, jestli si nakonec budete rvat vlasy nad prazdnym uctem. Napisu jen par bodu, jsou to me osobni domneny a podle nich se ridim:)

1. Vybirat jen seriozni obchody. Ono se to dost tezko poznava, ale nakupem na PocketGear.com nebo Handango.com nic nezkazite.
2. Komunikace mezi vami a obchodem by mela byt zabezpecena (v IE by mela byt na liste ikonka zamecku). Ono je sice dost malo pravdepodobne, ze nekdo bude odchytavat komunikaci po lince, ale stat se to muze. Domnivam se vsak, ze pokud by to nekdo delal, musel by mit policeno primo na vas - odchytavat obecny datovy tok po siti je silenost... Spise se muze stat, ze se nekdo naboura do databaze prodejce a pokud je prodejce neschopny a nema tyto informace oddelene od beznych dat eShopu, tak muze byt maler.
3. eBanka umi platebni karty zamknout a odemknout jen v pripade potreby, coz je hodne prakticke, jestli to maji i ostatni nevim.
4. Mit na bankovnim uctu nastaveno upozornovani na transakce a pravidelne kontrolovat ucet
5. Snizit limity platebnich karet, pripadne mit jednu vyhrazenou pro web s velmi nizkym tydennim limitem
6. Ja take delam to, ze i kdyz mi banka po roce nabizi obnoveni platebni karty, tak to odmitnu, necham ji zrusit a vystavit mi novou. Sice to vyjde o par stovek draz, ale pokud se nejaky hacker dostane ke 2 roky starym udajum, uz se me to netyka.

Zaver - pokud se smirite s tim, ze nakupovani pres Internet neni 100% bezpecne, muzete vesele nakupovat. Kdyz nebudete zbesile odpovidat na phishing emaily jako "Nas obchod ma problemy s databazi, prosim poslete nam sve jmeno a cislo kreditky prooovereni vasi totoznosti", je sance na vykradeni uctu fakt mala. Mnohem mensi, nez kdyz na dovolene v Recku date v nejake taverne svoji kreditku podezrelemu chlapkovi, ktery se tvari jako cisnik;)