Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS MyPal A 639 - problém - samovolné vypínání

xhurk (3)|18.9.2008 21:26
Mám pro toto zařízení 2 akumulátory. Vypozoroval jsem, že jeden z nich způsobuje, že se PDA samovolně vypíná, někdy dříve, někdy později, někdy jde ihned zapnout, někdy se musí zdroj vyndat. U druhého není žádný problém, stejně tak u vnějšího zdroje.
Má někdo podobnou zkušenost. Lze to úspěšně reklamovat? (akumulátor se tváří jako bezchybný, napětí a kapacita v pořádku)
Nelze to nějak opravit?
Díky za rady.
berrys_animal (12)|19.9.2008 18:24
jasně, že je to na reklamaci. nedávno jsem posílal svou A636N se stejným problémem a vyměnili podle reklamačního protokolu nějaký spínač akumulátoru v přístroji. a jde to daleko rychleji, pokud reklamuješ přímo z asus stránek na www.asus.cz na levé straně je v menu "jak reklamovat". vyplní se formulář a oni si pro přístroj přijedou a přivezou nazpět kam budeš potřebovat. reklamace mě tak trvá od převzetí cca 4 dny a můžeš si kontrolovat v jakém stavu se reklamace nachází. je to pochopitelně lepší než přes prodejce, trvá to daleko déle...:-)
xhurk (3)|21.9.2008 20:04
Díky za reakci, ale abych měl zcela jasno, opravdu jsi měl naprosto stejný problém, že s jedním akumulátorem bylo vše O.K.a s druhým se to vypínalo? Vím, že se tu již v diskusi problém s vypínáním řešil, ale na vině byl spínač otevírání krytu akumulátoru. Myslím, že tuto závadu já nemám. že problém bude v akumulátoru.
vyvar (6)|27.9.2008 22:09
mám podobný problém pda se vypíná především pokud jsou spuštěné aplikace jako worms, rayman nebo tcpmp
po asi 2minutách(jak kdy) se pda vypne stejně, jako po zmáčknutí vypínacího tlačítka na horní straně přístroje a po opětovném zapnutí se interval vypínání stále zkracuje.
akumolátor mám jen jeden, takze mě vůbec nenapadlo, že by to mohl byt on, kdo za to může.
hard reset, ani instalace nove rom verze 33 nepomaha.
mam skusit přeinstalovat windows, nebo to mam reklamovat?
xhurk (3)|8.10.2008 08:29
Tak problém je vyřešen. Bylo to přece jen ve spínači u krytu baterie. Poslal jsem to na opravu a vše je zase O.K.
To, že to vypadalo jinak, bylo pravděpodobně způsobeno tím, že jedna ze dvou (originálních) baterek byla o cca 1 mm silnější a deformovala trochu více kryt, který se uprostřed prohnul a konec s „caplíkem“ mačkal zřejmě o malilinko více na spínač a to stačilo, aby u ní se porucha nevyskytovala.