Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - první informace, dojmy a odkazy kolem tohoto zařízení

pdq (380)|18.9.2008 17:31
hacin (20)|29.10.2008 14:17
Má již někdo toto zařízení?
Prnví zkušennosti a dostupnost u obchodníků?
gulii (140)|29.10.2008 16:47
Tady na Ce4you jsou hodně moc pěkné postřehy... Toto zařízení mě celkem hodně láká, dokonce jsem rozhodnutý oželit i HW klávesnici.
Miloš Strouhal (3997)|29.10.2008 17:03
V CR se ma zacit prodavat nejdrive tak v pulce listopadu.
mikulec (116)|29.10.2008 21:07
[quote=gulii]Tady na Ce4you jsou hodně moc pěkné postřehy... Toto zařízení mě celkem hodně láká, dokonce jsem rozhodnutý oželit i HW klávesnici. [/quote]

Aby to nebolo ako s Diamondom, ze neskor pride ten isty typ ale s klavesnicou. To by bola pecka(aj ked by to bol asi poriadny macko).
opicka_ce4you (149)|29.10.2008 23:52
No mě se líbí taky, ale nemyslím si, že by zase byl úplně nej. Spíš se bojím, že bych to bez hw klávesnice nezvládl. A pokud přijde model s ní, tak zase nevím, zda chci v kapse nosit cihlu... Pokud bude klávesnice dobrá jako na iPhone tak si myslím, že se hw dá oželit :)
hondaeg3 (20)|12.11.2008 19:39
Takze od dnes som uz aj ja stastnym majitelom tohoto pristroja a musim povedat ze display je fakt nadherny ked to porovnam z mojim predchodcom HTC TyTn II, odozva systemu je tiez dobra.
elenka (18)|13.11.2008 13:01
Taktéž chci přejít z TyTN II. Jediné, co mě mrzí, je neexistence HW klávesnice. Nikdy jsem toho moc nenapsala, ale byla jsem rádá, že HW klávesnice je v záloze. Jak se píše prsty na virtuální klávesnici? Třeba na iPhone (ne že bych je chtěla srovnávat) se píše úplně skvěle...
hondaeg3 (20)|13.11.2008 16:51
Na softwarovej klavesnici sa mne pise dobre, a to nemam zrovna najmensie prsty ale nepaci sa mi citlivost na dotyk hlavne so stylusom musim dost pritlacat, naco som nebol zvyknuty z predchadzajucich PDA. Ale zatial som maximalne spokojny. Vsetko funguje ako ma.
PetrSybol (157)|13.11.2008 20:15
Má někdo prosím nějaké podrobnější postřehy a zkušenosti z tohoto zařízení místo "jsem maximálně spokojen".

- jak se Vám líbí TouchFlo, je rychlé, stabilní?
- celkové odezvy systému, popř. porovnání s Vaším starším zařízením?
- přehrávali jste už nějaké video?
- našli jste nějaká negativa, bugy?
- čitelnost displaye vůči umělému osvětlení (zářivky, lampy), zda jsou vidět reflexy, odrazy?

Díky
kubaspkele (10)|21.11.2008 18:34
Tak jsem to nevydržel a koupil ho taky a jsem nadšenej.:D Mám ho asi třetí den.Koupil jsem ho z www.inotebook.cz a posílaj rychle a hlavně levně/teda 14 tyček není zrovna nejmíň :(( / .Ale nelituju.
Přešel jsem na něj z MIO A701 a rozdíl je značný v mnoha ohledech.

Touch Flo je rychlé ale je na něm co dodělávat. Celkově je HD velmi rychlé a jsem zvědav na odladěné verze ROMek.
Čitelnost displeje je dobrá oproti A701 kua rozdíl jak čitelnost tak samozřejmě rozlišení. 800x480 je :cool:
Dokonce v Opeře je na šířku čitelné každé písmenko-teda pokud vidíte dobře z blízka. Je teda pravda, že je na něm vidět každá šmouha, ale pouze z boku, čelně je vše ok.
Foťák je celkem dobrej, ale pouze za dobrých světelných podmínek.
Výdrž baterie se mi zdá až abnormální. A701 max 2=3dny a HD dnes asi 5min hovor,20min web,5min IGO,1h hudba bez sluchátek a má ještě asi 70%.;) :O
Audio výstup na sluch. je opravdu i na 3-pin kontakty tedy klasický konektor 3,5jack.
Dost mile mě taky překvapila rychlost přijetí hovoru a vyzvánění samotné.Odezva je prostě supr.:D

Nevýhody:
Chybějící otvory pro poutko
chybějící přisvětlovací dioda

Systém má svý mouchy, ale budoucí ROM většinu z nich doufám odstraní.

A co Android, bude:D nebo nebude?


yasmeene2 (794)|22.11.2008 00:44
android bude :o)