Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lotus Notes - synchronizace s Windows Mobile

xSam (24)|18.9.2008 12:15
Ahojte,
prosím o radu jak synchronizovat Diamonda s LN. Respektive potřebuju nějakej softík, kterej mi dokáže naházet kalendář z LN do kalendáře v Diamondu.
O kontakty mi nejde, potřebuji v diamondu jen schůzky.
Díky za rady a přeji hezký den
xSam
Keltek_ce4you (57)|18.9.2008 14:08
Pro synchronizaci s Lotus Notes v8 používám Lotus EasySync Pro. Pro svou práci vyžaduje mít nainstalován a spárován ActiveSync.
Naprostá spokojenost - kromě zmíněného kalendáře dokáže synchronizovat kontakty, emaily i poznámky (Personal Journal).
Trhanec_ce4you (15)|19.9.2008 06:31
Já osobně jsem nejdřív taky využíval podobný soft, až do doby kdy jsme narazil na Microsofťáckejch stránkách na plugin pro Office 2003, kterej propojí Outlook 2003 s Domino serverem, pak už jen stačí synchronizace ActiveSync - PPC a Outlook.
Jelikož z v Lotusech používám jen poštu, kalendář, kontakty... ale žádný speciální databáze a celej život jsem byl zvyklej na Outlook (s Lotusy jsem se poprvé setkal v nový práci), byl to velkej pokrok :D
Používám to tak už cca 6 měsíců, naprostá spokojenost a bez problémů. Pokud je potřeba používat jak poštu tak i spešl LN databáze, tak funguje (dřív jsem používal) mít puštěný jak LN tak zároveň Outlook, oba připojený na jeden účet a vše funguje jak má.

Odkaz ke staženi "Notes Connector"
Stručný popis
Microsoft Office Outlook Connector pro IBM Lotus Domino umožňuje přistupovat pomocí aplikace Microsoft Office Outlook 2003 nebo Microsoft Outlook 2002 k e-mailovým zprávám a položkám kalendáře, adresáře a seznamu úkolů (To Do) na serveru IBM Lotus Domino verze 5.x nebo 6.x.
Docent (1234)|19.9.2008 10:29
Jinak je opravdu "fajn" zakládat nové vlákno k věci, která tu už je...