Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - problém - nevolá a neodesílá SMS

Z.I.P (0)|17.9.2008 18:02
Zdravim potrebuju pomoc, uz sem vyzkousel vse v nastaveni coho sem se nebal. I sem zmacknul ten cervenej reset a nic nepomohlo. Prichozi hovor sem normalne obdrzel. Nevite nekdo cim to je? poradte mi prosiiiiiim
Z.I.P (0)|17.9.2008 22:40
Halooooo lidi prosiiim, to to nikdo nevi ani zadny napady. Co sem tady procital tak tady resite mnohem tezsi veci. Aspon co bych mel vyzkouset. Jeste bych to upresnil sem v anglii,mobil je blokovany na operatora Orange a ja mam kartu s kreditem kdyby to treba pomohlo.........nekdo neco :?
WooZee (72)|17.9.2008 22:47
Napadla mě jen taková blbost, nemáš zapnutej režim letadlo ?
Z.I.P (0)|17.9.2008 23:02
Hele nemam ale dik za pokus, nekdo dalsi? :bulb:
Z.I.P (0)|17.9.2008 23:13
da se diamond nejak resetovat jakoze natvrdo? zkousel jsem jen ten cervenej malej cudlik a ten nepomohl....
WooZee (72)|17.9.2008 23:41
Ten čudlík je natvrdo. Ale tohle vypadá na větší problém. Zkusil bych flash ROMu anebo pro začátek úplný vymazání, je to v settings.. Tak i tak přijdeš o všechno, co v diamondu máš.. :(
vodopadek (274)|17.9.2008 23:55
jeste zkontroluj jestli nahodou nemas u operatora prehozenou linku.. viz. cesky vodafone.. pokud nahore nemas 1 ale 2 tak zkus prepnout linku.. najdes to kdyz kliknes na ikonku signalu a das settings/ zalozka ALS tam se prepinaji linky.. ale jak rikam nevim jak je to u operatora v anglii...

EDIT: zase na druhou stranu pokud se ti lidi dovolaj tak by to s tim nemelo souviset.. no tezko rict..
sikula05 (272)|18.9.2008 00:00
Já bych tedy ROM neflashoval, a po HR pokud by nepomohl, bych navštívil prodejce, popř.servis:!:
Z.I.P (0)|18.9.2008 00:03
no jo jenze ten telefon je koupenej z druhy ruky od nekoho kdo to dostal jako upgrade a nehodil se mu. To by mi asi reklamaci neuznali a nemam k tomu zadnej papir akorat krabici s jejich logem
Adow (1267)|18.9.2008 13:16
Zkoušel jsi vůbec jinou SIMku? Poslední dobou máme např. v práci podobný problémy se SIMkama O2 - zkusil bych nějakou jinou, která je v jiným zařízení funkční..
Z.I.P (0)|18.9.2008 20:08
No takze sem mluvil s operatorem a po dlouhe domluve sme dosli k zaveru ze telefon je zamknuty na Orange contract a zady jina simka ani Orange pay as you go(dobijeni kreditu) v tom HTC Diamondu fungovat nebude. rikal at stim dojdu do servisniho kramu a tam at to opravej(coz se domnivam ze by mohl byt unlock). Vcera sem ho zkousel a co se nestalo? Nejde mi to jak by taky mohlo pri mym stesti!!!! Ani mi to nenaslo zarizeni(navod z smartmania). takze chytre hlavy, je tu nejaka jina cesta jak to odemknout?