Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Picture password - jak se ho zbavit?

kid_rock (284)|17.9.2008 11:57
tak som zhanal cosi co by mi zaheslovalo fon aj bez jeho vypnutia a nasiel som picture password,nainstaloval som trial a ted sa ho nemozem zbavit,display mi na heslo odblokuje ale uz to nechcem a neda sa to vypnut a ani odinstalovat,pomoze mi niekto ako sa toho zbavim????Skusal som ho najst v program files nie je,vo windowse je len cpl,uz na tu aplikaciu nemam nervy...Dakujem
zivan (615)|17.9.2008 12:50
Nejde odinstalovat pres klasicke odebirani programu? Vyhodi to nejakou chybu nebo neni vubec v seznamu?
Zkousel jsi ho ukoncit nejakym task managerem?
kid_rock (284)|17.9.2008 16:51
odinstaloval som ho v odobrati ale napisalo ze nebol cely odinstalovany,zmazal som aj registre urobil softreset a furt je tam :( skusal som aj vystrihnut z windows password.cpl ale stale po resete vyskoci a pyta password!

zivan (615)|17.9.2008 17:41
Zkus ho znovu nainstalovat, pak ukoncit bezici proces a odinstalovat. Pokud bezi, tak se ti ho neporadi korektne odinstalovat.

Nebo misto ukonceni pouzit safemode a spustit PDA bez programu po spusteni a odinstalovat ho. Stacila by trial verze Safemode 2
kid_rock (284)|17.9.2008 23:36
skusil som ho znovu naistalovat...instalacia neuspesna,pouzil som safemode ale ten password akoby predbehol safemode a nenasiel som ho ani v safemode! Praskli mi nervy a urobil som hardreset :D
Dik za rady...pekny den ti! :D
zivan (615)|18.9.2008 08:49
Jeste jsi mohl napsat vyrobci o pomoc. Ale HR vyleci vse :D