Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Můj program se nezobrazuje ve skupině Programy a ve Start menu (HTC Touch Diamond)

Lokutus (6)|17.9.2008 03:10
Dobrý den,

ve VS 2008 Pro vytvořím program a z něj instalační .cab soubor, kterým ten program nainstaluji. Ten program se zobrazí v Program Files v určené složce a také ho najdu v dialogu Přidat/Odebrat Programy. Avšak zaboha ho nemůžu dostat do skupiny Programy a Start menu.
Mám HTC Touch Diamond. Když jsem vyvíjel pro HTC P3300 Artemis, tam to fungovalo - programy se normálně přidávaly jak do skupiny Programy, tak i do Start menu.

Co dělám špatně?
Díky, Lokutus
osch (1330)|17.9.2008 09:29
V tom cabu musíš mít i shortcut (.lnk) programu, který se při instalaci umístí do Windows\Start menu\Programs.
RStein (2012)|30.9.2008 20:28
Ve VS.NET ve View-Editors-File Editor v cab projektu (pisu zpameti) vytvorte zastupce na soubor a presunte jej do slozky Programs.
V INF souboru pro generovani cabu musi byt tato sekce.

[Shortcuts]
"NazevZastupce",0,"CestaK.exe","%CE17%"



react (34)|29.11.2008 16:43
Já to dělám následovně a vše funguje tak, jak má (VS 2008):

1) Rozkliknout "Primary output from ..." v projektu s CAB Installerem. Zobrazí se subokno "File System on Target Machine"
2) Vlevo ve stroku přejít do složky "Programs Folder"
3) Vpravo kliknout pravým tlačítkem a dát "Create New Shortcut". Nyní je rovněž potřeba nalinkovat cestu - ta je v "Application Filder" a "Primary output from *** (Active)". Ok. Ok.
4) Nyní by po buildu a nainstalování přes CAB měl být odkaz na program přímo ve složce programy.