Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Cruise - udK Syrius R4

panoramixxxx (34)|16.9.2008 18:26



:!: 11/11/08
[color=red]Syrius R4[/color]
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425612



[color=green]Základní ROM[/color]:
Založeno na nejnovějších ofic.HTC Windows Mobile 6.1
OEM: 3.18.457.0 + 3D ovladače
SYS: Oficiální styl 20757.1.4.0 od Blackstone
XIP: Odstraněna UL část,odstraněny některé moduly
. NET Compact Framework 3.5

[color=green]Aplikace[/color]

* Manila 2D Manila 2D
* Adobe Readerr
* Audio Manager & Audio Booster
* HTC Album
* Záznamník
* Zvětšený Start Menu
* XT9 Klávesnice
* JBed Java
* Velké záhlaví
* Quick GPS
* Random Access
* RSS Hub
* Streaming Media Player
* Opera Browser + Flash plug-in
* Správce úloh
* YouTube
* FM Radio
* PDM v4
* Office Mobile 2007
* Pocket RAR
* Windows Live + Live Messenger

[color=green]Co je nového v udK Syrius R4? [/color]
Updated všech ovladačů HTC Polaris 3.18.457.0 WWE

[color=green]Co je nového v udK Syrius R3?[/color]
Fix Quick GPS
Video pro Manilu 2D
Některé reg opraveny
Některé OEM aktualizovány

[color=green]Co je nového v udK Syrius R2?[/color]
Aktualizace na CE OS 5.2.20757 z Blackstone
Nové XIP od Blackstone ..rychlejší.
3Dovladače
Nové Pocket IE Mobile 6
Aktualizace na PDM 4.0.1
Některé OEM aktualizovány z Blackstone
Fix "Všech programů" na Manila 2D
Odstranění BT FTP Explorer

[color=green]Co je nového v udK Syrius R1?[/color]
Opravená Manila2D.exe... města na kartě počasí
Změněn tlač. správce komunikace , z Data Connection Setup k 3G/GSM
Zpět na výchozí kameru
Nový skin hodin Manila
Nastavení výchozího zobrazení času v Audio Manageru "Zbývá"
Aktualizace Opery ver.2300
Nový Internet Explorer Mobile 6
Odstraněna aplikace Google Maps
Fix nastavení telefonu
Fix HTC Album
Fix + Windows Live Live Messenger
Fix Internet Explorer a GPS soft (GPS tlačítko)
Fix Quick GPS
Fix Ikona sluchátka (stále zůstává viset po odpojení sluchátka)
Fix PDM
Fix Manila 2D, otevírající se dvě okna z touchflo menu
Fix Dlouhý stisk tlačítka konec




:!: :!: Jen bych chtěl upozornit, pokud používaté kartu, jako skladiště instal programu, fotek, dokumentů atd..tak si ji raději vytáhněte při flashi, nebo o vše přijdete a zbyde vám holátko :O :D :D Předcházející verze R1,2 to nedělaly.
soap (8)|16.9.2008 19:34
ale dost chyb http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=426038,je super taky jí používám:)
panoramixxxx (34)|16.9.2008 19:57
to jo, ale je to pro hodne velky posun do predu..:cool:

Schumi_ce4you (41)|16.9.2008 20:01
Tuto ROM mám vyzkoušenou a zatím nic lepšího pro Cruise není.Je to opravdu velký posun kupředu.Ze začátku jsem měl trošku pochybnosti o rychlosti, ale musím přiznat, že zbytečné.Když si ji někdo nahrajete, těžko se ji budete vzdávat, uvidíte ....:)
panoramixxxx (34)|16.9.2008 20:09
jaj uz to mam ve founu a spokojenost maximalni..ted zkoumam ty erorry..uvidim co casem jestli se me nejak dotknout ..jsem nadseny :D
panoramixxxx (34)|17.9.2008 16:52
funguje vam GPS v gogle mapach? nebo to je jeden z erorru?............... pokud funguje tak jake mate nastaveni? dik:yes:
Trhanec_ce4you (15)|17.9.2008 17:55
Spolu s touto ROM se nahrává i nové Radio, když si zpět nahrajete např udK Diamond R8 tak vám bude "umírat" zvuk - můj případ - vyřeší přehrání Radio na starší např Murata Radio...
panoramixxxx (34)|19.9.2008 15:04
to mas pravdu chlape, dneska jsem to preflashnul zpatky a docela drtka :D jeste ze pomohlo to radio :yes:
paja_11 (31)|21.9.2008 21:22
No vypadá fajnově, jak to je s češtinou?
noiser_ce4you (245)|23.9.2008 01:45
Podle me ma az moc problemu tahle ROM, ale zatim ji drzim - asi 10 dni. Co mi vadi nejvice je totalni pomalost systemu pri pouzivani LENG klavesnice a chybejici focus u fotaku. Navic zacinam pozorovat problem s vypinanim BT, proste najednou nefunguje a v COMM manageru se tvari jako zapnute, ale vypnout nejde - pomuze jen soft reset. Mozna v edici R1 to bude zajima ROM, pokud se podari vychytat bugy, jinak jedine, co mi brani v prechodu zpet na UDK Diamond R8 je lenost :)
panoramixxxx (34)|26.9.2008 13:46
jo jo souhlas, zatim je to moc na hrubo a taky jsem se vratil na R8 ta mi vyhovuje
peciss (12)|6.10.2008 15:16
V tematu Syrius na xda-developers je na stazeni nova verze R1 teto ROM.
Link je zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425612
panoramixxxx (34)|9.10.2008 16:09
uz jsem to mel nahozeny v telefonu, ale bohuzel mi nefungoval fotak
Cvendzo (9)|10.10.2008 09:16
Ked ti mefunguje fotak v syrius R1, prip. ani zvuk ako mne skus preflasofat aj radio na Radio 1.59.42.15 Tearz mi to funguje ok...
panoramixxxx (34)|10.10.2008 10:26
na xda jsem se docetl ze by to mohlo byt tim , ze ten kdo flashoval z R8 na syrius 1 tak mu to nebude fungovat, nebo aspon tak jsem to pochopil. Kazdopadne jsem tam hodil syrius a pak 1 a uz to slape ! :)
Trhanec_ce4you (15)|10.10.2008 15:56
Pokud se nepletu tak je to kvůli tomu že R0 obsahuje nové radio a R1 už ne a nové rádio se musí dohrát.
Cvendzo (9)|10.10.2008 17:12
Ahojte pripravil som par prekladov Syrius R1 - prostredie manila2d a nejake dodatky do slovenciny:
treba prekopirovat do \windows\ adresara

http://rapidshare.com/files/152692767/Manila2D.exe.0409_ver1.0.zip
http://rapidshare.com/files/152692768/HTCAlbum.exe.0409_ver0.9.zip
http://rapidshare.com/files/152692769/AudioManager.exe.0409_ver0.9.zip
http://rapidshare.com/files/152692770/YouTube.exe.0409_ver0.9.zip
http://rapidshare.com/files/152692771/CommManager.exe.0409_ver0.9.zip

tu je tema co sa venuje prekladom na XDA- http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=432965

Cvendzo
panoramixxxx (34)|10.10.2008 17:34
to Trhanec : me zvuk sel, resil jsem jen ten fotak a to co jsem zkusil me pomohlo. Spis jsem mel problem se zvukem kdyz jsem flashoval zpet z syrius0 na R8 tam mi zvuk nesel a to jsem musel resit radiem

:O funguje vam tom tom 6 ? ..me se to nerozbehne:no:
GeorgeZ_ce4you (12)|20.10.2008 19:55
Chtěl jsem si flashnout R8, Syrius R0,R1,M-Amine 2.0 RTM do sveho Cruise ale pří kliknutí na ikonu Polaris CustommRUU se nic nespustí... Přítom Hard SPL mám. Mám tam i rom od BEPE 0.67. Funguje velmi rychle,ale nejde mi foták.. Poradí někdo?
paja_11 (31)|22.10.2008 12:27
Zdravím pánové
chtěl bych se zeptat jak to je s češtinou při přehrání původní ROM.
Někde jsem tady našel asi 5 souborů co se mají zálohovat, ale když pak nahraji ROM od Bepe nebo Syrus,
tak ty soubory nahraju jen zpátky a bude to fungovat? To asi ne, že?
Mohl by mi to někdo stučně vysvětlit prosím... případně na email pavel.kolar@utobond.cz

Dekuji
DD_ (331)|24.10.2008 14:37
[quote]Chtěl jsem si flashnout R8, Syrius R0,R1,M-Amine 2.0 RTM do sveho Cruise ale pří kliknutí na ikonu Polaris CustommRUU se nic nespustí... Přítom Hard SPL mám. Mám tam i rom od BEPE 0.67. Funguje velmi rychle,ale nejde mi foták.. Poradí někdo?[/quote]

Kde na tu ikonu klikas ? To je normalni okeni program .. musis mit v jednom adresari na pocitaci PolarisCustomRUU a pak soubor s koncovkou .nbh coz je ta romka. Pripadne zkus ten CustomRUU stahnout znova.
Co se fotaku tyce tak mi taky prestal fungovat a bylo to na reklamaci vymenili mi zakladni desku a znam vice lidi co meli stejnej problem.
GeorgeZ_ce4you (12)|24.10.2008 16:57
Všechny rom mám stažené s XDA.. Nespustí se ani R8,SyriusR0 ani R1.. kliknu začne to načítat a po pěti sekundách přestane.. Přitom od BEPE jede super teda až na ten foták.. Dal jsem tam original z HTC a vše je zase OK.. tak nevím..
panoramixxxx (34)|24.10.2008 17:53
Paja 11 kdys si flashnes orig romku jinou, s tim ze si zazalohujes tech 5 souboru a pak je naistalujes na flash romce, tak ti to bude fungovat, ale s jistyma chybama, da se to prezit, ale otravuje to zivot, kdyz ti neco nefunguje jak ma. Chyby ktery me to delalo , tak v v nabidce start jsem mel ..v horni casti kde jsou programy tak jsem mel polozku programy a nastaveni (cesky a fungujici po kliknuti) v dolni casti jsem mel programs a settings (anglicky a nefunkcni po kliknuti) jestli nekoho najdes kdo to dokaze odstranit tak jdi do toho :) dalsi vec co nefungovala byly poznamky, dalsi bylo to ze v interwrite musis vypnout jednu sluzbu aby ti fungovala odkaz kontakty, dalsi vec nezobrazuji se sms pokud si nevypnes v nastaveni ..chat. Dal uz jsem to neresil, docela dost veci aby me to sralo ze to neni ono tak jak ma, kdyz pridam k tomu ze se mi zdalo ze se to vic seka tak jsem to preflashnul na angl verzi...angl mi problem nedela a navic to mam v cestine tak ohledene ze vim co co znamena .takze zbytecne nic neprekvapi :) :cool:
panoramixxxx (34)|24.10.2008 17:59
GeorgeZ to je zajimavy , tak zkus jete R7:D .......ne delam si srandu. Jistou dobu jsem stim taky mel problem, nevim jesti ten samej ale vypinalo se mi to pri trikolore..takze jsem smazal partnerstvi v active sync, kdyz to neslo , preinstal a pak znovu, kdyz ani to ne, stahni si jiny hard spl ...neni mozny aby ti to neslo rozjed, kdyz ti bepe nejde ..nebo to zkus na jinym pc..nevim mozna zbytecna otazka, antivir a ruzny ochrany vypinas? Co jsem zkousel ja, tak u nekterych romek musim vypnout jinak mi antivir zarve a pak zdarec u jinym to smazi dal bez hlasek
DD_ (331)|27.10.2008 09:22
Jj antivir mi pise ze v PolarisCustomRUU je trojan a odmitne ho pustit musim vypnout antivir kdyz xci flashovat.
Jinak pripadne vezmi ten CustomRUU co je v bepeho romce a tim muzes flashnout jakoukoliv jinou romku.

Co se fotaku tyce tak to je divne ze ti to s original funguje a bepeho ne .. protoze ja kdyz mi prestal fungovat tak nechodil ani s normalni romkou. Pravda je ze neprestal fungovat najednou ale vzdycky chvili jel pak jednou 2x nesel pak zase po resetu treba sel .. az nakonec nesel uz vubec.
GeorgeZ_ce4you (12)|28.10.2008 18:05
to DD... Děkuji pomohlo zkopírování a nahrazení souboru NBH v Bepeho RUU... ted můžu konečně testovat Syrius R1 super...