Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Samsung i900 Omnia- Příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Ahojte. Doufam, ze mi moderatori dovoli zalozit toto tema, jelikoz se tento model uz oficialne prodava a nakupujici vzhledem k omezenemu prislusenstvi v baleni mohou postradat dulezite veci. Pojdme se podelit o zkusenosti, tykajici se prislusenstvi k tomuto zarizeni. Zajima me predevsim vhodne pouzdro, folie na displej, drzak do auta. Uz jste nekdo na neco narazil?

Dekuji

Dan
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Tak jsem konecne nasel neco uajimaveho pro nase Omnie...krome jinych veci me nejvic zajima to pouzdro...nevypada spatne.

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=136613

A tady je dokonce k mani Omnia v bile barve...:-)

http://www.mobilefun.co.uk/cat/Samsung-i900-Omnia.htm

Dan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Sice pekne , ale ten blueunplugged mam dojem ze nejak nepocita s ceskou republikou takze nam asi nic neprodaji :-)

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

No drzak do auta je v baleni. Pouzdro jsem si koupil u iPod shopu v Letnanech od mARWARE, pekny a mobil sedi. Je tam i folie, ale tu by sis musel pristrihnout.
    Mne by zajimalo, jestli nekdo narazil na kabel k TV a na rozbocovac, aby slo nabijet a poslouchat na sluchatka najednou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nějaké příslušenství mají i v Sunnysoftu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Me by taky zajimal kabel pro TV-OUT a hlavne kdy uz bude konecne k dispozici 16 GB microSDHC karta. Nasel jsem sice jednu v zahranici a vychazi na 1 800 KC vcetne dopravy, ale doufal jsem, ze to bude levnejsi.

Nevite nekdo s jakym Samsungem ma Omnie spolecny konektor ? (Kvuli prislusenstvi)

t0m t0m je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ten Samsungáckej konektor mě taky docela štve. Omnia přes USB kabel nabíjí jenom v případě, že si s hostem (PC) dohodne
    odběr proudu, takže třeba nabíjení ze solární nabíječky přes USB nejde.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nemám tedy Omnii, ale zkušenosti s nabíjením přes USB mám také podobné. Zjistil jsem, že pokud v PC není nainstalován AS, tak to nějak nechce nabíjet. Zobrazuje to že nabíjí ale nenabíjí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Hmm, to zní dost nepříjemně. Mám na PC linux a tam samozřejmě AS není.

Bože, proč neexistuje ani jedno mobilní zařízení, jedno s jakým systémem, které by nemělo nějakou takovou debilní vlastnost? Proč do všech smartphonů i komunikátorů montují hardwarová i softwarová kurvítka?

t0m t0m je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ne, tak zlé to není - Omnia nepotřebuje na nabíjení žádný ActiveSync. Jen striktně dodržuje USB standard a pokud nemá rezervován dostatečný proud, nenabíjí vůbec. Viz http://en.wikipedia.org/wiki/USB#Power
    Takže z linuxového PC se nabije klidně (konec konců i komunikace s WM jde na linuxu zmáknout), z 5V zdroje s USB konektorem nikoli.

Výklad "kurvítek" je super!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Aha, díky za informaci. To je už mnohem lepší, ale je otázkou, jak moc to je nebo není v souladu se zkušeností sdělovanou jinými členy fóra.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Tak po dlouhem hledani jsem nakonec koupil pouzdro na pasek od firmy Winpoforvel. Cerna prijemne ladena kuze s ruznym povrchem, uvnitr lestici latka. Drzi pevne v horizontalnim stavu a pro Omnii vrele doporucuji. Maji samozrejme ruzne velikosti, je treba peclive vybirat, ale sedi jako original. Maji v kazdem Electroworldu za 249,- Kc.

Dan

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Dá se u nás koupit Omnia i bez Route66? Já pro ten soft nemám použití a přitom si myslím, že by cenu Omnie asi celkem srazilo, kdyby u toho ten Route66 nebyl. Nebo se pletu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Zajímavé příslušenství za ještě zajímavější ceny pro Omnii jsem si objednal na této adrese:

http://search.stores.ebay.co.uk/itechshophk-Store_omnia_W0QQfciZQ2d1QQfclZ3QQfsnZitechshophkQ2 0StoreQQfsooZ1QQfsopZ1QQsaselZ205939365QQsofpZ0

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Výborná záležitost je bluetooth-stereo-headset http://www.1m.cz/detail/8918/samsung-sbh650-bluetooth-stereo-headset/ řeší problém s nabíjením a posloucháním!

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 16:57
  2. Reakcí: 121
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 09:29
  3. Reakcí: 57
    Poslední příspěvek: 22-06-2010, 06:41
  4. Samsung Omnia SGH i900 - Manila 2D - zkušenosti
    Od gashtan v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 6