Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Polaris - problém - nefunkční display

bender_ce4you (63)|15.9.2008 20:22
Dnes mi asi potřetí přestal jít displej. V prvních 2 případech brzy bez nějakého zřejmého důvodu zase naskočil, ale teď už chvíli nejde... Podsvícení funguje, akorát ani při bootu, ani v bootloaderu nenaskočí jakoby žádná data do displeje. Přes počítač (Jeyo Mobile Companiaon) můžu zjistit normálně, co je na displeji, a vše funguje normálně. Ovšem screen je prostě černý. Měl jste někdo podobný problém? Skoro bych řekl, že to je jako by byl mrtvý displej, nebo do něj nešel signál... Je to na reklamaci? Bude problém, když tam nemám origoš romku? Díky
Zdenek Malinsky (9781)|15.9.2008 21:03
Je evidentní, že jsi zkoušel jinou ROM, když tam nemáš originál. Problém pravděpodobně přetrvává i z předchozí ROM. Takže vyzkoušej na prázdném PDA po HR a pokud problém nezmizí, není nejspíše způsoben nějakou aplikací třetí strany a PDA reklamuj. ROM pro jistotu doporučím dát původní nebo nějakou oficiální, vydanou HTC.
bender_ce4you (63)|15.9.2008 21:38
Díky za rychlou odpověď.
Nejdříve problémy dělala romka udk R6, teď jsem měl R8 a zdálo se, že problémy skončili. Teď problém nastal tak, že v během jízdy v autobuse jsem měl spuštěnou GPS a Ozi Explorera, najednou se ozi kousnul, diplej jako by byl "posunutej", takže jsem šel do restartu a už to zas nic nezobrazilo. Takže bych to odhadnul na nějakej blbej kontakt na kabelu k displeji... Teď jsem flashnul na Udk Syrius, problém přetrval. Řeknu vám ale, že flashovat bez displeje není zrovna příjemný... Ještě s tím zkusím chvíli chvět, jestli nenaskočí...
juratrilobit (39)|27.9.2008 09:37
cruise mají dost tenké flexy a mizerné uchycení v konektoru,jesli nebude v lepším případě povysunut nebo špatný kontakt,v horším prodřený flex.