Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: iGO 8 a spouštěcí ikona

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj Lidi,
    Mam Diamonda a na nem nainstalovanou navigaci iGO 8. Chtel jsem si pridat ikonku iGo 8 v 3D Touch Flow do Programu. Kdyz jsem tapnul na prazdne policko a rozjel se mi seznam instalovanych aplikaci tak jsem nikde ikonku iGO 8 nenasel. Nic mene po chvilce jsem si vsimnul nove ikonky s nazvem OnCourse. Ukazalo se ze je to prave ikonka pro spusteni iGo 8. Nevite nekdo jak by se dala ta ikonka zmenit na klasickou ikonku iGO 8. Chapu ze je to jen kosmeticka vada ale zajimalo by me jestli to nejak nejde? Predem diky moc za info

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Nainstaluj si opravdové IGO8 a né klona OnCourse, což je paskvil pro americké státy. Navíc OnCourse je myslím už starší verze, která se objevila zde a i na jiných fórech. Nejnovější IGO8 má číslo: 8.0.0.49545 a jde o opravdové IGO8. Pak budeš mít i ikonku, která se Ti bude líbit.
    P.S.
    A nemusel jsi k vůli tomu zakládat nový topic, stačilo se jen zeptat např. v tématu IGO8 zkušenosti.....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

náhodou jsem zjistil, že oncourse je rychlejší a stabilnější, než igo8. mám ho nacpaný stejně, jako igo8 - mapy, skiny, poi, ikony, terén, nicméně je jako záloha, kdyby igo8 z nějakého důvodu kleklo...

Podobná témata

1. iGO - uvítací / spouštěcí logo
    Od hjarda v sekci iGO
    Reakcí: 115
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 04:56
  2. Ikona E
    Od Neox v sekci Touch HD
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 07-03-2009, 14:56
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-11-2008, 05:45
  4. ikona BT