Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TouchFLO 3D - záložka Programy - problém

otasek.ocasek (5)|15.9.2008 17:40
Zajímalo by mě jestli má někdo taky podobný problém. O víkendu jsem instaloval nějakou dávku nových programů a po několika vyžadovaných restartech jsem si všiml, že v záložce Programy mi přibyly další volné tlačítka (s takovým tím plus) pro přiřazení oblíbeného programu, přičemž už jsem měl [color=red]všech 18[/color] dostupných pozic obsazených. Takže teď je těch pozic cca 30, což by mi nevadilo, kdyby ty nově vzniklé pozice byly funkční. Když na nějakou volnou ťapnu, tak se normálně rozbalí seznam všech nainstalovaných programů, ale když jeden vyberu, tak potom stejně tlačítko zůstane neaktivní a nefunguje. Pak jsem zjistil, že když toto udělám s poslední volnou pozicí, tak mi právě přibude jedna nová defektní. Čím to může být? Dá se to nějak opravit? Nerad bych měl ve finále kilometrovou řadu tlačítek jak se říká na ho.... Díky za každou radu.
Nallim (99)|15.9.2008 18:02
Tak jsem to vyzkoušel. Zaplnil jsem to celé a žádné další tlačítka mi nepřibyli.
zuzkys (356)|15.9.2008 22:50
Já mám teda programy taky celé zaplněné a žádné další místa nepřibývají.
otasek.ocasek (5)|16.9.2008 16:07
Tak nic, asi bug nebo co. Doufám, že to nový ROM vyřeší...:?
tommom (78)|16.9.2008 16:13
Taky bych to viděl na ňákej bug :?
otasek.ocasek (5)|16.9.2008 22:48
Pomohlo by přeinstalování pluginu TF3D? Ale jak? Co k tomu potřebuju?
mazlik_ce4you (54)|17.9.2008 20:32
Me to delalo taky. Po prvni radosti prislo zklamani ze je nevyuziju. Prestalo to HR. Ted uz jede vse jak ma. Aplikace jsem po HR nainstaloval stejne.
Martin Ráž Hoch (1832)|17.9.2008 21:29
Z 90% bug v aplikaci HTC TouchFLO 3D, řešením je buď zmiňovaný Hard-reset, který ale není příliš elegantní a nebo bych předtím zkusil plugin vypnout (Start - Nastavení - Dnes - vyřadit z položek na Today) a následný restart bez tohoto nástroje. Pokud toto nepomůže, tak ten HR. Bohužel bude nejspíš způsobeno nějakou kolizí s jiným SW, protože mě ani po 20 HR (různé ROM) tento problém nevyskakuje. HTC a nejen HTC (XD) na aplikaci stále pracuje a stejně jako bývalo nestabilní ze začátku HTC Home, tak je i TouchFLO 3D. Víc s tím asi nezvídrníme.