Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Tytn - Problem ze synchronizaci

Rostakd (33)|14.9.2008 22:33
Kdyz mam WM 6.0 tak synchronizace ve vistach mi jde v pohode,ale jakmile tam dam WM 6.1 jakou koliv verzi (zkousel sem posledni MRH a ted sem tam daval prvni WM 6.1 CZ) tak se z pc nepripojim vzdy to dela ze se to pripojuje pak v centru zarizeni windows mobile ve vistach problikne chyba a tim to konci ... Pomuze nekdo ???

Predem dekuji
anryl_ce4you (52)|19.9.2008 17:55
Synchronizace ve Vistach je sem tam problematicka . Musis mit vsechny aktualizace ve vistach nainstalovane. Vypnout na mobilu rozsirene site. nebo usb2pc advanced vypnout. pak v active sync prejit do nastaveni konekci a znova rict active sync ze se pripojuje pres `usb otevrit zavrit a melo by to fachcit.

Pokud si pripojil uz a nejelo to musis vzdycky restartovat pc pro dalsi pokus.

Mne to facha na vistach 64. hodne stesti
Rostakd (33)|19.9.2008 19:39
JJ ja uz to mam vyresene preinstaloval sem romku a jede to v poho ... To ze je to ve Vistach problematika to mas pravdu zlatej Activesync z XPcek :yes:

Ale presto diky moc !!!
tonikk (1)|9.10.2008 10:27
Dobrý den, reaguji na "zlatej Activesync z XPcek" - mám stejný problém, ale právě s XP. Dříve to fungovalo, nyní mně synchronizace s jedním PC jde, s druhým občas hlásí chybu např. 80004005 a podobně, potom to zase jde třeba opačně na jimém PC. Neznáte prosím nějaký jiný program, který by uměl synchronizovat Outlook včetně fotografií v kontaktech s tímto telefonem? Nebo nějaký jiný spolehlivý způsob, lepší, než ActiveSync? Mám WM 6.1 Děkuji.