Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Shánění oficiální české ROM a funkce eClub HTC

stris (98)|14.9.2008 13:54
Zdar
Přemýšlel jsem, že si otestuji nějakou novější ukuchtěnou ROM. Když jsem si hrával se staršími stroji, stalo se mi že se mi při těchto pokusech dostal telefon do "trikolóry" a pomohlo pouze nahrání oficiální ROM a protože jsem měl vždy telefon brandovaný od T-Mobile, tuto ROM jsem našel na jejich stránkách u telefonu. Nyní mám telefon koupený od Vodafone a na jejich stránkách jsem tto podporu nenašel, oni ale nijak SW výbavu neupravují a tak se jedná o ROM od HTC. Zaregistroval jsem se tedy s telefonem na stránky HTC.cz a doufal, že tam najdu nějakou ROM. Docela vyšokovaný jsem ale zjistil, že buď je celá šaškárna s HTC eClubu pouze o tom, že si mohu stáhnout několik vyzváněcích tónů, neb jiný smysl nechápu.
Při hledání ROM jsem našel pouze odkazy na xda.developers, kde jsou oficiální ROM, ale nejsou v cz jazyce, takže dotazy zní:
[l1st]
  • Dá se nějak sehnat oficiální česká ROM na HTC Touch cruise v nebrandované podobě od operátorů?[/*]
  • K čemu je eClub HTC? FAQ tam sice je, ale velmi omezený a 10 vyzváněcích melodií. Jinak jsem smysl nepochopil.[/*]
  • [/l1st]

    Děkuji za odpověďi
    Schumi_ce4you (41)|14.9.2008 15:43
    Oficiální česká ROM myslím není, ale dá se stáhnout ofico HTC rom a počeštit.
    stris (98)|14.9.2008 21:24
    Předpokládám, že novou romku, kterou bych otestoval, by byla v angličtině, ale jak jsem psal nahoře: U Varia se mi stalo třikrát, že jsem s flashováním nepohnul a při trikol´ře pomoha jen originální ROM od T-Mobile. Tady prostě tu možnost nemám.
    Koukal jsem po nějakém zazálohování ROM z telefonu, ale to bych asi neuměl :o), takže mít tu ROM, kterou dává Vodafone, bylo by to ideální.

    Netušíte o nějakém softu, který by mi emuloval na počtači MDA? Před uvedením WM6,1 bylo možno nainstalovat program, kde bylo možno nové funkce systému otestovat. Předpokládám, že vývojáři by se bez toho také neobešli.