Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Diamond a activesync

tomas.ga (9)|14.9.2008 09:01
Cau Fsichni. Mam dalsi problem. Pri parovani meho HTC s ActiveSync pomoci bluethot se mi stale zobrazuje dialogove okno ktere me vyzyva k potvrzeni pripojeni k netu pres me HTC. Pokud tohle stornuji tak se spojeni HTC s mym notasem zrusi. Potrebuji klasicky synchronizovat outlook s HTC a pretahovat soubory. Ale mi to neumozni nic nez pripojovani notasu k netu pres HTC. Pokud se pripojuji klasicky pres kabel neni nejmensi problem.
Diky za kazdou radu jak tohle vyresit
Medwidek (13)|14.9.2008 23:17
Jaky active sync pouzivas jakou mas verzi OS ?
tomas.ga (9)|15.9.2008 09:06
pouzivam 4,5 activesyn a OS mam XP
SBDer (22)|15.9.2008 17:16
Budu trochu parazitovat na tématu o ActiveSync... Jsem totální lama a sypu si popel na hlavu, ale nejsu prostě schopný připojit Diamonda k počítači :sarcastic: Už jsem celkem zoufalý. Zkoušel jsem počítač s Win XP, ale ActiveSync se mi vždycky zastaví na hlášce "Retrieving settings", dál se nehne ani o chlup. Na Vistách se mi zase na panelu u hodin zobrazí, že je připojeno nové zařízení, ale WM Device Center nic nerozpozná a nepřipojí! Přitom Diamond mi pokaždé vyhodí nabídku, zda chci použít AS nebo Disk a já AS zvolím, ale dál se prostě nejsu schopný dostat :(

EDIT - už to funguje, nakonec jsem v nastavení vyškrtl "Povolit rozšířené síťové funkce" a rozjelo se to...
riki1 (63)|15.9.2008 17:18
Cez USB mi to funguje dobre a fungovalo to na prve spustenie, takze si asi preinstaluj ActiveSync na XP-cku.
Zdenek Malinsky (9781)|15.9.2008 17:24
Zkus na PC odpojit internet a vypnout firewall, popř. restart PC i PDA (soft reset).