Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vodafone zřejmě zprovozní 3G síť na začátku příštího roku

htcjirka (1875)|13.9.2008 10:18
Nedavno jste si přečetli na cez4you,že Vodafone hodlá namísto zprovoznění 3G sítě,jít wifi cestou.Dnes se objevila zpráva,ze operátor Vodafone pravděpodobně přeci jen zprovozní síť třetí generace (3G).Operátor nechce tentokrát žádat Český telekomunikační úřad o odklad jako to udělal v loňském roce.

Zdroj:Financninoviny.cz

Více zde
Pavel Koza (4761)|14.9.2008 06:55
Já tomu prostě nevěřím. Podobné tanečky už dělali minimálně 2x a jediný důvod, proč se takhle snaží a mlží a slibují je ten, že když nesplní podmínky, přijdou o licenci, za kterou dali tuším necelé 2 mld. korun. Takže zase nasadili marketingové oddělení, aby trochu zvýšilo očekávání, ale jinak bych se moc neradoval. To, že v nejhorším zapojí po Praze pár stožárů a odprezentují to ČTÚ nepočítám jako funkční 3G síť:) Nicméně si nepřeji nic jiného, než abych se mýlil...
Zdenek Malinsky (9781)|14.9.2008 11:08
Možná je to jen kvůli tomu, aby si lidi kupovali iPhone 3G u nich a ne u O2, kde už jakýsi základ 3G někde je a slíbili (taky) rozšíření.

PS:
Pokud jste viděli v TV reklamu s trpaslíky (jeden za 400 a druhý stejný za 600), tak to moc Vodafone nezvládl. Jeden tarif na stálo je za 650 Kč a pro iPhone za 350 Kč. Tak nevím. :?
htcjirka (1875)|14.9.2008 12:09
[quote]Já tomu prostě nevěřím.[/quote]

Ja jsem take skepticky,kdyz vim co predvedli minuly rok,uvidime jak se to vsechno vyvine.
babaq (309)|14.9.2008 14:55
No ono taky není proč jim věřit - nejspíš totiž ještě ani nezačali, protože jinak by se to zcela jistě vědělo (v našem keczystánu se provalí všechno...) Takže taky nevěřím, ale i já bych se rád mýlil.