Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 - Nahrávání videa

Mike Anix (0)|11.9.2008 12:14
Šalom,

V A701 už sem vystřídal pár romek (momentálně mám WM6.1), ale pořád mám problém s nahráváním videa.

Konkrétně ten že video se strašně seká.. Nevím jestli je to softwarem, nebo to MIO prostě nestíhá, ale štve mě to :)

Jaké je tedy optimální nastavení pro nahrávání relativně čistého videa?

Případně, existuje nějaká lepší aplikace, která by nahradila ten vestavěný správce fotek a videa?

Díky za rady.

mio-teo.info (10)|14.9.2008 15:06
Kvalita kamery v Miu A701 obecně není na valné úrovni (i obyčejný manželčin SE K510i dělá lepší fotografie) - třeba Mio A501 je na tom o 100% lépe a i když se o parádních snímcích mluvit nedá, na momentky je to již alepoň oproti A701 postačující. Pokud jde o aplikaci, vyzkoušej prográmek [color=red]Cool Camera[/color], který dokáže mnohé nešvary vestavěné kamery napravit - chce to jen trochu experimentování s nastavením tohoto softíku... ;)
Faramir_ce4you (31)|14.9.2008 15:48
Taky mám ten problém, video ve WMV 320x240 (které bych rád používal) je nepoužitelné, trhané, WMV 176x144 je celkem v pohodě, ale zase má nízké rozlišení. AMR 320x240 se seká méně než WMV, ale přeci jen, AMR 176x144 jde naprosto plynule, ale ve formátu AMR se špatně zaznamenává zvuk, navíc to nemám na PC v čem přehrát. Prostě bych rád používal WMV, ale není to možné. Pomalou kartou to určitě nebude, protože mám 8 GB SDHC class 6 A-Data.
A když pominu slideshow, je kvalita kreslítka na A 701 mizerná.
Mike Anix (0)|14.9.2008 18:31
Zkusil sem nainstalovat tu cool cameru ale když ji zapnu tak nevidím žádný obraz, normálně tam sou zobrazený popisky jako Photo menu a tak ale pod tím pouze černá obrazovka