Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Špatné zobrazení SMS při vypnutém Threaded SMS

iHTC (9)|11.9.2008 11:55
Ahoj snad to tady nikde neni.
Mam problem pri vyplejch Threaded SMS se me pri prichozich sms zobrazuji sptane sms hodne rozhozene viz foto ...dela to samozrejme jen tam kde mam u kontaktu Foto volajiciho pri tom v kontaktech a pri prichoyim hovoru je vse Ok nevi nekdo co s tim hlavne nechci rady typu zmensi si obrazek nebo je nepouzivej diky predem. Mám HTC Diamond.


EDIT: Název vlákna změněn pro lepší popis problému. moderátor osch
osch (1330)|11.9.2008 16:02
Napadají mě dvě věci. Špatně provedená změna v systému. Radil bych celý proces zopakovat. [quote]Povolit Threaded SMS >> krátkým off vypnout, pockat 10 s. >> krátkým off zapnout a provést SR >> po naběhnutí systému zkontrolovat zda Threaded SMS "funguje" >> Zakázat Threaded SMS >> krátkým off vypnout, pockat 10 s. >> krátkým off zapnout a provést SR >> po naběhnutí systému zkontrolovat zda vše proběhlo tak jak má.[/quote]
Také mě ještě napadlo, že to může být způsobeno špatnou velikostí fotky připojené ke kontaktu. Nevím kterým programem si fotky přiřazoval, ale mohlo by to tím být. Já toto všechno dělám přes PC Office Outlook a nemám problém. Sám jsem před chvilkou cvičně provedl zakázání Threaded a všechny sms s fotkama kontaktů mám tak jak mají být.
iHTC (9)|11.9.2008 19:28
ahoj tim to neni vse je natahnuto z outlooku ale i tak jsem zkousel udelat na zarizeni prirazeni fota i na pc pokazde sejny vysledek :(
maxtreme (248)|11.9.2008 19:51
mam ten samy problem s fotkama.. uz to nekdo vyresil?
iHTC (9)|12.9.2008 00:49
Bohuzel porad zadne reseni .... :( mozna je neco na xda developers ale jak to najit ...
iHTC (9)|23.9.2008 09:45
Jak vidim tak doted zadna rada :((