Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Htc problem s displejem

seelego (1)|10.9.2008 18:21
Zdravím.Vlastním HTC touch diamond neco kolem jednoho mesice a dnes mi zacal delat problemy.Displej je nepresny a obcas i nereaguje.Zkousel jsem restart, vyndání baterie i kalibraci.Prosím poraďte
Alexino (18)|10.9.2008 22:11
je to vazany na nejakou instalaci cehokoliv nebo se to stalo nahle? Jako moznost bych vyzkousel Hard Reset nebo natahnout zalohu (predpokladam ze nejaky Backup funkcni verze mas). Pokud ani to nepomuze tak sup s tim na reklamaci...
Zdenek Malinsky (9781)|12.9.2008 12:31
...než uděláš obnovu, vyzkoušej na prázdném PDA. Pokud takto "zlobí" i n aprázdném PDA, tak samozřejmě reklamace, pokud ne, tak nastane dlouhá doba laborování, který soft to způsobuje.
dexter_cz_ce4you (0)|14.9.2008 13:52
Mam ted posledni dobou stejny problemy s HTC kaiserem.nepomohla ani nova rom ani spl.
Zdenek Malinsky (9781)|14.9.2008 14:01
Jak jsem psal výše - vyzkoušet na prázdném PDA po HR (ten klidně několikrát zopakuj). POkud se závada bude projevovat dál, tak do servisu s ním.
vojtakawa (41)|15.9.2008 08:20
Zdravím.
Taky mám docela nepříjemný problém. Docela často (tak 10x denně) se mi stane to, že mi nejde zobrazit display (je jen černo). Po zmáčknutí tlačítka nahoře se v bokách displaye rozsvítí podsvětlovací světýlka, ale obraz na displayi se neukáže. Na pozadí všechno funguje, jde volat, zvuky fungují atd..jen display je KO. Nepomůže ani soft reset. Jediné co mi pomůže je vytáhnutí baterky. Pak to najede, nějakou dobu to zase v poho funguje. A pak zas z ničeho nic chci něco dělat a zase se tomu nechce rozsvítit. Zkoušel jsem už asi 5 ROMek, hardresety, jiné rádia ale pořád to samé :-( Netuší někdo co by to mohlo být? Je to hodně zvláštní že si to zlobí kdy se mu zachce. Pochopil bych kdyby byl mrtvý napořád, ale takhle nevím.
Zdenek Malinsky (9781)|15.9.2008 16:25
Já nevím, co pořád řešíte? Když prázdné PDA po HR dělá takovéhle problémy, tak to prostě reklamujte.
vojtakawa (41)|15.9.2008 19:57
No joooo, ale jestlipak nebude problém u reklamace s tím, že tam je nahraný HSPL olinex na odblokování.