Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio P550 zamrzne na uvodni obrazovce

alx_ce4you (45)|10.9.2008 08:47
Zdravim vazeni a zaroven prosim o radu.
Nejde mi nabootovat zarizeni. Po resetu (na vypinaci tlacitko nereaguje) se zobrazi pouze uvodni obrazovka s logem vyrobce a verzi firmware. V tomto stavu to uz zustane. Jedina moznost jak se toho zbavit je opet reset, nebo natvrdo vypnuti prepinacem on/off.
Samozrejme jsem k vlastni nevoli jiz zkousel hard reset (podrzeni stredoveho tlacitka nahoru a resetu, popr zapnuti prepinace do polohy on), ale bez vysledku, nebo jakekoliv odezvy.
Mate nekdo s necim podobnym zkusenosti?
Ale zda se mi, ze se servisu/reklamac sei asi nevyhnu :( Nastesti je zarizeni jeste v zaruce ...
Gero625 (1)|13.9.2008 06:24
Také se mi to stalo, ovšem po úvodní obrazovce mi naskočila obrazovka zcela bílá. Musel jsem asi 10x provést hard reset, než se PDA vzpamatovalo a opět naběhl systém. V servisu, kam jsem zavolal mi poradili, abych, pokud se mi to příště stane, již zaslal PDA k opravě
alx_ce4you (45)|14.9.2008 22:33
v patek jsem hodil zarizeni k prodejci na reklamaci, tak uvidime co z toho bude...
alx_ce4you (45)|25.12.2008 21:38
uz jsem zarizeni mel trikrat v oprave a pokazde se objevila stejna zavada, naposledy dnes dopoledne.
Proste zarizeni zamrzlo a nereagovalo na dotyky obrazovky, na mackani hw klaves. Po resetu se prepne pouze (jak jsem jiz uvedl vyse) do uvodni obrazovky s logem Mio a verzi FW. Tim to take skonci, dal nepokracuje. Na HW reset to reaguje uplne stejne.

Takze... uvidime jak se k tomu vyjadri prodejce, ale uz si nevim rady :(