Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Mio P550 zamrzne na uvodni obrazovce

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdravim vazeni a zaroven prosim o radu.
    Nejde mi nabootovat zarizeni. Po resetu (na vypinaci tlacitko nereaguje) se zobrazi pouze uvodni obrazovka s logem vyrobce a verzi firmware. V tomto stavu to uz zustane. Jedina moznost jak se toho zbavit je opet reset, nebo natvrdo vypnuti prepinacem on/off.
    Samozrejme jsem k vlastni nevoli jiz zkousel hard reset (podrzeni stredoveho tlacitka nahoru a resetu, popr zapnuti prepinace do polohy on), ale bez vysledku, nebo jakekoliv odezvy.
    Mate nekdo s necim podobnym zkusenosti?
    Ale zda se mi, ze se servisu/reklamac sei asi nevyhnu Nastesti je zarizeni jeste v zaruce ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Také se mi to stalo, ovšem po úvodní obrazovce mi naskočila obrazovka zcela bílá. Musel jsem asi 10x provést hard reset, než se PDA vzpamatovalo a opět naběhl systém. V servisu, kam jsem zavolal mi poradili, abych, pokud se mi to příště stane, již zaslal PDA k opravě

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

v patek jsem hodil zarizeni k prodejci na reklamaci, tak uvidime co z toho bude...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

uz jsem zarizeni mel trikrat v oprave a pokazde se objevila stejna zavada, naposledy dnes dopoledne.
    Proste zarizeni zamrzlo a nereagovalo na dotyky obrazovky, na mackani hw klaves. Po resetu se prepne pouze (jak jsem jiz uvedl vyse) do uvodni obrazovky s logem Mio a verzi FW. Tim to take skonci, dal nepokracuje. Na HW reset to reaguje uplne stejne.

Takze... uvidime jak se k tomu vyjadri prodejce, ale uz si nevim rady

Podobná témata

1. Počasí ve městě na úvodní obrazovce
    Od Dan Matt v sekci Touch2
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 25-02-2013, 20:19
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-05-2010, 18:16
  3. Hodiny na úvodní obrazovce - změna vzhledu
    Od Johnny83_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 1