Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartPhone vypada dobre

RStein (2012)|15.6.2004 20:17
Ja bych sve MDA II asi zatim neopustil, ale moji zene se moznosti PDA zamlouvaji, ale tezkou placku jakou je MDA II by s sebou nenosila. Takze ceka na nejake vychytane vecko s OS Windows Mobile for Smartphone verze 2003 (2004).

Nejvetsi vyhodou pro me je, ze co v techto zarizenich neni, si snadno dopisu. Nejlepe v .Net a prinejhorsim v C++.

BTW: Dnes dominuje telefonum Symbian (podil na trhu pres 90%), ale ja mu proti WMFS moc sanci nedavam. Szmbian je spickou v telefonnich funkcich, ale jeho spoluprace s pocitacem nijak oslniva neni. Naproti tomu MS by zase mel dotahnout u svych mobilnich OS programy pro ovladani telefonu.
IMHO ma MS snazsi ukol pred sebou nez Symbian a to se projevi v postupnem narustu podilu telefonu s OS MS.
Michal Jelínek (220)|16.6.2004 07:20
Mluvis mi zduse. Me Smartphone taky potesil a vymenil sem ho za XDA s uplnym klidem.

Je fakt, ze spousta veci neni dotazena, ale hrave to doplnis aplikacema tretich stran, takze ani nemusis nic programovat.

Na rozdil od tebe Vcko se mi az tak moc nelibi, ale mozna zmenim nazor. Kazdopadne mam Eurotel Smartphone a rozrpacovanych par clanku na toto tema :-)
Pavel Koza (4761)|16.6.2004 08:09
[QUOTE="RStein"]Nejvetsi vyhodou pro me je, ze co v techto zarizenich neni, si snadno dopisu. Nejlepe v .Net a prinejhorsim v C++.[/QUOTE]

Neni nad spokojeneho uzivatele:D Ja se tesim, az si nekdy vyzkousim Smartphone 2003, protoze z ty hruzy Smartphone alpha 0.01 (tedy pardon, 2002) se jeste tedka budim zborceny potem...:dead:

Na druhou stranu, ve firme mame v managementu spoustu novych super mobilu se Symbianem & spol. a pokud mam nekomu rozchazet synchronizaci s Outlookem, tak jsem z toho taky dost divokej... Zlatej ActiveSync i se vsema svejma chybama...
RStein (2012)|16.6.2004 19:17
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="RStein"]Nejvetsi vyhodou pro me je, ze co v techto zarizenich neni, si snadno dopisu. Nejlepe v .Net a prinejhorsim v C++.[/QUOTE]

Neni nad spokojeneho uzivatele:D Ja se tesim, az si nekdy vyzkousim Smartphone 2003, protoze z ty hruzy Smartphone alpha 0.01 (tedy pardon, 2002) se jeste tedka budim zborceny potem...:dead:

Na druhou stranu, ve firme mame v managementu spoustu novych super mobilu se Symbianem & spol. a pokud mam nekomu rozchazet synchronizaci s Outlookem, tak jsem z toho taky dost divokej... Zlatej ActiveSync i se vsema svejma chybama...[/QUOTE]

Ano, nejsem asi tradicni uzivatel a libi se mi i to, ze mohu dodat k zarizeni neco sveho:)
Abych pravdu rekl, tak obchodni politiku Symbianu (NOKIE) prilis nechapu. Jejich telefony jsou smerovany spise do kategorie Imaging, pod kterou si predstavim ledaccos, ale urcite ne to, ze by tim telefony byly vice vhodne pro praci. Snad trochu lepe potreby firem, manazeru a technickych nadsencu vubec zohledni Nokia v Communicatoru 9500. Ve tretim a ctvrtem ctvrtleti tohoto roku, kdy se predpoklada uvedeni komunikatoru, ale jeho nabidka funkci ve srovnani se svetem Windows Mobile zase tak oslnujici asi nebude:)
Jak jsem psal, ja sam bych MDA II take nemenil, ale pro lidi jako je moje manzelka, kteri jsou zvykli na maly telefon, jsou Phone Edition prilis neskladna a zbytecne vykonna zarizeni. Tady ma IMHO sve misto SmartPhone, samozrejme radikalne vylepseny:)
Michal Jelínek (220)|17.6.2004 07:25
Jak rikam, nechci vyvolavat flamewar, ale zena rozhodne nejsem a Smartphone mi taky staci. A to sem XDA mel predtim taky. A dalsich 7 PDA s WinCE co nepocitam (a jeden krok do neceho nevonaveho v podobe Palm OS).

Rek bych spis, ze to je o tom, co od telefonu/PDA ocekavas. Ja treba moc netelefonuju, hodne SMSkuju a taky sem chtel spolehlivost. Kdyz je potreba, aby se me lidi dovolali, SMSka mi dosla i odesla a to XDA nenabizi.

Kazdopadne muj nazor je ten, ze potencialni kupni sila beznych uzivatelu se bude sosustedit na maly telefon, treba s Microsoft OS, nez na rekneme spise datovy terminal, v podobe XDA 1, 2, 3 a HP6300 apod.

Uvidime :-)