Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC Touch Diamond nebo T-Mobile MDA Compact IV??? Zkusenosti

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim,

prave jsem se na delsi dobu presunul do UK a tak si k cisli chci poridit i Diamonda, akorat ze se jaksi nemuzu rozhodnou jestli chci MDAcko ci origo HTC.

Pro MDA mluvi rovna zada - u cehoz se musim pozastavit a zeptat se jestli je to u HTCcka opravdu takova pruda? a taky to ze je trochu lehci ale zase HTC je z lepsich materialu.

Cestinu jak uz jsem zde vycetl bezproblu nahraju v podobe cabu, takze to je v pohode - ale jak se daji poresit ty prohozeny tlacitka? Predpokladam ze to asi pujde lehce pres registry ne?

Diky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

ja som s originalnym diamondom spokojny co sa tyka tvaru..lebo ked s nim pracujem tak ho zvycajne drzim v ruke a tie hrany mi nevadia nevadia..

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

PRO Snowii:
    Ty otočené klávesy nemusíš vůbec řešit. Na jiném foru píší,že vše funguje bez zásahu.
    Koukal jsi na ně už v UK? V balení je standartní EU zástrčka k nabíječce, nebo UK? Chci si ho nechat od známého přivést z Londýna. Na webu jsem viděl ENG pack a měl normál EU zástrčku. Dík

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

no u me to stejne cim dal vic zacina vypadat na VF, takze ten tmobile stejne neresim.

primo na baleni sem nekoukal takze neporadim... ale v 2. pulce pristiho tydne uz to pujdu poridit, takze pak muzu poreferovat...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

no,ja mam MDA...a moje duvody:
    -hezci vzhled (to je osobni...libi se mi zaoblenejsi tvary,predni "face" a i zadni strana...a hlavne se zadni strana tak nepatla)
    -dodavane prislusenstvi - drzak a nabijecka do auta
    -predinstalovany tomtom plus mapy

nevim jak to je v UK,jestli tam je take dodavane prislusenstvi...ale kdyz jsem se mel rozmyslet tady u nas,tak to bylo celkem jasny....navic to ruzove touchflo se da prehrat a lepsi baterie se da take dokoupit i se zadnim krytem

kazdopadne jinak je celkem jedno co vezmes,spis co se ti vic libi

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II nebo Samsung i900 Omnia
    Od V.S. v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-08-2009, 13:56
  2. MDA Compact IV nebo HTC Touch Diamond - rozhodování
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:40
  3. HTC Touch Pro / Diamond - koupit ENG nebo CZ verzi?
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-09-2008, 11:21
  4. HTC Touch Diamond - ma nebo nema USB HOST ???
    Od KENNY_FX v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 17:31
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32