Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond nebo T-Mobile MDA Compact IV??? Zkusenosti

Snowii_shw (14)|9.9.2008 23:52
Zdravim,

prave jsem se na delsi dobu presunul do UK a tak si k cisli chci poridit i Diamonda, akorat ze se jaksi nemuzu rozhodnou jestli chci MDAcko ci origo HTC.

Pro MDA mluvi rovna zada - u cehoz se musim pozastavit a zeptat se jestli je to u HTCcka opravdu takova pruda? a taky to ze je trochu lehci ale zase HTC je z lepsich materialu.

Cestinu jak uz jsem zde vycetl bezproblu nahraju v podobe cabu, takze to je v pohode - ale jak se daji poresit ty prohozeny tlacitka? Predpokladam ze to asi pujde lehce pres registry ne?

Diky!
marty22_ce4you (101)|10.9.2008 10:22
ja som s originalnym diamondom spokojny co sa tyka tvaru..lebo ked s nim pracujem tak ho zvycajne drzim v ruke a tie hrany mi nevadia nevadia..
hafush (136)|12.9.2008 12:23
PRO Snowii:
Ty otočené klávesy nemusíš vůbec řešit. Na jiném foru píší,že vše funguje bez zásahu.
Koukal jsi na ně už v UK? V balení je standartní EU zástrčka k nabíječce, nebo UK? Chci si ho nechat od známého přivést z Londýna. Na webu jsem viděl ENG pack a měl normál EU zástrčku. Dík
Snowii_shw (14)|13.9.2008 01:49
no u me to stejne cim dal vic zacina vypadat na VF, takze ten tmobile stejne neresim.

primo na baleni sem nekoukal takze neporadim... ale v 2. pulce pristiho tydne uz to pujdu poridit, takze pak muzu poreferovat...
r.mrazik_ce4you (40)|13.9.2008 12:27
no,ja mam MDA...a moje duvody:
-hezci vzhled (to je osobni...libi se mi zaoblenejsi tvary,predni "face" a i zadni strana...a hlavne se zadni strana tak nepatla)
-dodavane prislusenstvi - drzak a nabijecka do auta
-predinstalovany tomtom plus mapy

nevim jak to je v UK,jestli tam je take dodavane prislusenstvi...ale kdyz jsem se mel rozmyslet tady u nas,tak to bylo celkem jasny....navic to ruzove touchflo se da prehrat a lepsi baterie se da take dokoupit i se zadnim krytem

kazdopadne jinak je celkem jedno co vezmes,spis co se ti vic libi :)