Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Místo kde se nacházím?

Digis (30)|9.9.2008 18:38
Jelikož nevím jak to najít, chci se zeptat jestli umí iGo něco jako Garmin, kdy si kliknu na tlačítko "místo kde se nacházím" a na mapě se mě zobrazí místo kde jsem. Jak v iBo zjistím místo kde momentálně jsem?
joko_ce4you (35)|9.9.2008 19:48
no, mne vždy pomôže, keď sa pozriem na displej a hneď vidím, kde som...:)
Docent (1234)|10.9.2008 08:04
Máš zapnutou GPSku :sarcastic: ?
Digis (30)|10.9.2008 17:49
Chlapi neblbněte, samozřejmě, navigace mě normálně funguje z místa A do místa B , ale nemůžu přijít na to aby mě to zobrazilo bod kde momentálně jsem. Když se podívám na disply, tak tam mám poslední bod , většinou Home a kurzor se nehejbá. V jiných navigacích mě tohle funguje, ale tady nevím jak na to. Třeba musím jen na něco kliknout co nevím....

alx_ce4you (45)|10.9.2008 18:13
mas na mysli presnou pozici GPS mista kde zrovna jsi? Nebo to zkus nejak priblizit, protoze misto kde zrovna jsi je vyobrazenou tou modrou navigacni sipkou. A presna pozice byva zpravidla vyobrazena teckou nekde pobliz, tzn. pokud jsi na ceste ktera neni v mapovem podkladu zavedena, bude tato navigacni sipka na nejblizsi silnici (zavisi take na nasteveni jestli se ma udrzovat poloha na ceste) a malou teckou bude zobrazena presna pozice gps.
Digis (30)|10.9.2008 19:11
Jenomže mě ta modrá navigační šipka ukazuje pořád na jednom místě a pokud nezadám nějakou trasu tak mě nic neukáže. Navigace normálně funguje, ale chtěl jsem prostě když si spustím mapu bez tras tak aby mě ukázal místo kde jsem a v případě že se pohybuju pohybovala se šipka po mapě.
alx_ce4you (45)|10.9.2008 20:26
no nevim, ale me to presne tak dela :)
macleod (91)|14.9.2008 19:29
A máš signál GPS ?
Pokud máš zobrazenou mapu a máš ji posunutou na jinou pozici než je aktuální GPS poloha, tak je tam takový poloprůhledný tlačítko (záleží samozřejmě na použitém skinu) který tě vrátí na aktuální polohu GPS.
Digis (30)|16.9.2008 13:48
Přeinstaloval jsem to, a už to jede, sice to trvá asi minutu a půl, ale najede mapa i bodem kde se nacházím ..