Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-mobile MDA Vario G3 brick

PaveloSK (3)|9.9.2008 18:11
Snazil som sa upgradovat PDAcko na novsi FW.. uspesne (teda aspon sa to tak tvarilo) som si CID unlockol telefon a potom som sa snazil naflashovat nejaky WM6 firmware... akurat pri 99% operacia padla.
Teraz ked zapnem mobil,tak mam na display akurat tri farebne pruhy a ukazuje sa mi IPL SPL,ktore je 1.06..

co s tym? prosim o pomoc!
janmoris_ce4you (23)|9.9.2008 18:57
Momentálně bojuju s takřka stejným problémem. Pokud jsem pozorně pročítal stránky tohoto fóra je postup zhruba takový: stáhnout ze stránek operátora originální ROM
například u T.mobile zde:http://t-mobile.cz/Web/Residential/T-MobileMDA.aspx#T-mobileMdaVario
Pokud Ti funguje spojení MDA a PC přes Active Sync připoj a spusť stažený exe. To by snad mělo pomoci
PaveloSK (3)|9.9.2008 19:30
Diky za radu,ale nefunguje to...
Mne active sync nejde zapnut.. sice v bootloadere mi nalavo dole svieti "USB" ale v kompe active sync nereaguje.
Tento program ked spustim tak mi ukaze chybu "NEZNAME ID TELEFONU" alebo nieco v tom zmysle...
janmoris_ce4you (23)|9.9.2008 20:07
obávám se že v tom případě jsme ustrnuli na stejném místě! snažím se prohledávat fórum, nejčastěji se vše podařilo vyřešit nabitím baterie, unlockem MDA nekdy spocival problem ve windovs Vista. ám podobný problém zatím nenacházím :(
peter34 (63)|10.9.2008 14:35
to PaveloSK

To Ti napíše pri spustení Rom Update Utility? Mal som kedysi podobný problém, vyriešil som ho použitím originál ROM od T-M, akurát súbor RomUpdateUtility.exe som použil z inej ROM. Každý firmware sa dá rozbaliť winrarom a tento exe súbor nahradiť iným z inej ROM. Skús to pokombinovať, možno sa niektorý chytí.
PaveloSK (3)|11.9.2008 23:29
jj, v tom bootloaderi kde to ostane je napisane RUU,takze hej..

A mohol by som ta laskavo poprosit,ci by si mi vedel hodit nejake linky na tie ROMy? ja som poskusal vselico,T-mob aj nie T-mob a nic mi neslo...

dakujem
peter34 (63)|12.9.2008 19:41
Stiahol som nejaké ROM z ppctuning.org aj z xda.developers, ale ktorá verzia ROMUpdateUtility nakoniec zabrala sa už nepamätám, je to už predsa len nejaký čas.