Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO A701 - problém - vypadávání stylusu

rady4_ce4you (229)|9.9.2008 18:01
Temer od zacatku v MIO A701 se stylus po vytazeni neroztahne a v pristroji spatne drzel. Uz jsem jeden ztratil a tak jsem se dnes rozhodl tento problem vyresit. Rozhodil jsem MIO, ale tam problem nebyl. Po dukladne prohlidce jsem si vsimnul, ze stylus po zasunuti nezajizdi tak daleko jak ma a tim padem taky nezaskoci do vystupku v dutine, ktera ho tam pevne drzi a zajisti pri vytazeni jeho plne roztazeni. Stylus jsem proto sroubovackem potlacil dovnitr a ejhle uz tam drzel a pri vytazeni se opet roztahl do plne delky :))
Takze nakonec jsem zjistil, ze problem neni v pristroji ale ve stylusu, ktery mel byt asi o 3mm delsi. Z techto duvodu jsem ho proto upravil a to tak, ze jsem na nej navlekl krouzek ze smrstovaci buzirky o delce 3mm a tu pak nahral. Ta ted brani uplnemu zasunuti druhe casti stylusu do te prvni a tim zajisti jeho zasunuti do mista jeho pevneho zajisteni. Pri vytazeni se stylus krasne roztahne do plne delky :))



vbor (8)|15.9.2008 07:25
To jsem udělal taky a po cca. 3 měsících se to uvnitř pěkně vyběhá, roztáhne a stylus vypadává dál. Bohužel. :(( :(( Takže by to chtělo vymyslet nějakou jinou úpravu.
rady4_ce4you (229)|17.9.2008 19:45
Zatim drzi, casem se ukaze jak to dlouho vydrzi :)
popel_ce4you (22)|6.10.2008 18:53
Zdravím, nebudete mi věřit, ale přesně to samé (smršťovací bužírka) jsem uspěšně použil i já, jako jiní, bez návodu na nějakém foru, vše funguje jak má a to asi už více než rok.....
na rozdíl od uvedeneho řešení jsem použil bužírku uvnitř přístroje, ta drží tlustší část stylusu v prvním zajížděcím segmentu ze spodu (dutinka), protože originalní úchyt držící stylus se postupně vyžvejká a a pak netrží vůbec a ztráta je nevyhnutelná.......
bužírka se nesmí zafouknot úplně, stylus musí v ní projít, pak dojde při vytahování stylusu jeho uplnemu vytažení - rozebrání na výsuvné segmenty :-), takže hodně zdaru...
Forrest_ce4you (31)|8.10.2008 19:44
Prosím o nějaké foto, asi sem natvrdlej, ale nepochopil jsem to zcela. Už jsem přišel o dva stylusy.
jookas (11)|30.12.2008 07:59
treba kuknut ebay, daju sa tam kupit 2stylusy za 2€ aj s postovnym a tie su na konci co je ta umela sranda asi o trosicku vacsie, lebo krasne drzia v miu aj po peknych par mesiacoch pouzivania.