Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM

KENNY_FX (103)|9.9.2008 00:41
Ahoj, chci flashovat novou ROM, snad mi to prinese nejake vylepseni telefonu (rychlost, nova opera, ...).

Zajimalo by me co znamena Touch Diamond ROM update for TMN customers ???

A kterou ROM mám stahnout z officialniho webu?

http://www.htc.com/www/supportdownloadlist.aspx?p_id=133&cat=all

btw. mám zarizeni koupené v O2, myslíte, ze bude nejak vyrazne jejich ROM upravena?

Předem děkuji za reakce.
osch (1330)|9.9.2008 07:56
Na co prosímtě zakládáš nové téma a ještě s opravdu mnoho říékajícím názvem, když existuje toto: HTC Touch Diamond - nové ROM, flashování a tuning. S hledáním si se moc neobtěžoval, že? :evil: Pokračuj tam :!:
Petr_K (112)|9.9.2008 09:12
Moderátore, nediv se, že někdo zakládá nová téma (duplicitní témata v rámci celé diskuze), když je ve vláknu "HTC Touch Diamond" kde takové téma není. Když jste tady už vytvořili samotné vlákno pro "HTC Touch Diamond", tak sem přesuňte všechny témata, které se tohoto přístroje týkají a ne že to je jak to je, že o "HTC Touch Diamond" se musí bloudit všude možně. Dle mého tady máte pěknej bordel, kterej děláte sami, protože nedokážete dokončit dobrou myšlenku o přehlednosti. Stačí se podívat do vlákna "Ostatní zařízení HTC", nebo do vlákna Zařízení HTC & klony a zkontrolovat kolik tam je témat týkajících se Diamonda, a to by mělo přitom být ve vláknu "HTC Touch Diamond", takovej chaos se vidí málo kde ;)
osch (1330)|9.9.2008 10:15
Už po několikáté vysvětluji, že rozdělení témat pro Diamond bylo provedeno ještě před spuštěním "nového" ce4you a v současné době zatím není v mých silách provést přesunutí do správného subfóra. To ale nemění nic na tom, že kdyby si dotyčný uživatel dal půl minutu práce, pak by to správné vlákno našel. Nehledě na to, že si zcela jistě přečetl pravidla pro diskutující a i přes to, zvolil opravdu všeříkající název vlákna.

EDIT: Tak se konečně povedlo všechny starší vlákna o HTC Diamond přesunout do jeho vlastního sub-fóra.