Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 24 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 349

Téma: Asus P750 - VGA WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 19965 1.2.3 - 2eDitions + SirfStar update

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od pitka
    To bohužel nelze, jeho FW je blokovaný. Takže z jeho FW nic nedumpneš.:O
    Neboj, že mě to nepadlo, ale budeš si muset vytvořit něco sám. Nebo kouknout po jiných softech.
    Já také zkoumám.
    ...jo jo...prohledávám co se dá.....dám vědět když na něco narazím,....jelikož to se asi radostí prorvu,.....ale zatím bez úspěchu...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Našel jsem zatím jen toto ale moudrej z toho moudrej z toho moc nejsem http://magazin.softimage.cz/tipy-a-triky-pro-windows-mobile-2dil/

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Něco k tomu headsetu :
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=398188
    Takže nejste sami kdo má podobný problém.

Mimochodem ovladač je stejný jako v ofiko FW je bez jakékoliv úpravy.
    Rozhodně bych nenazýval flešnutí na ofiko FW jako upgrade

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Pitka:....tak nakonec VYŘEŠENO :-)
    ...VAlertem který si mi včera doporučil.....jen jsem k němu potřeboval ještě šéma tady odtud
    http://stahovat.okamzite.eu/downloads.php?cat_id=5
    ...tak a mám klid ...teda aspoň na chvilku než přijdu na to jak rozblikat klávesnici
    ...no tak hezkej večer všem...

Registrace
    Oct 2007

Jseš ukázka šikovného uživatele.
    Jen nebrečí, ale používá i hledání.)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od pitka
    Jseš ukázka šikovného uživatele.
    Jen nebrečí, ale používá i hledání.)
    Děkuji za pochvalu mistře....ještě nějakej ten měsíc,rok...možná jeden dva životy
    a budu taky umět vyrábět romky :-)...hezkej večer...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak bohužel mi sluchátko nefunguje, nepomohl ani upgrade na originál FW. Po zapojení sluchátek hovo jde slyšet, přes to bluetooth také, hlasitý odposlech také, ale ze sluchátka ani hlásek :-)
    Nevím co s tím. Možná odešel.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

zdravim, pitko, prosímtě, mohl by jsi do "další" verze přidat také položkku co se zobrazuje na today pro uzamknutí zařízení?? děkuji

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

2 unreal1024 - tak zkus jeste tohle, pokud nezabere, tak uz nevim.
    Kód:
    Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WIDCOMM\BTConfig\UserInterface\ConnectionMenu\AddIns\HfpSettings]
    "Connected"=dword:00000000
    "Plugin"="HandsFree"
    "Command"=dword:00000001

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Vyzkouším, děkuji! :-) Taky hledám na netu, čím by to mohlo být.
    S telefonem jsem spokojen, akorát už mám druhej. První se přestal připojovat do sítě telefonního operátora. No a teď tedy problém se sluchátkem :-) Je zvláštní že se to stalo při hovoru. V polovině hovoru jsem druhou stranu neslyšel no a pak už to nešlo. Vyzkouším tu změnu registru, pak bych to asi viděl na další hw poruchu. Zdá se mi, že je to celkem poruchové (alespoň v mém případě). Chovám se však tomu slušně.

Registrace
    Oct 2007

to martin_m :
    je to jednoduché, naimportuj tento registr a už se ti objeví zámek v Dnes.
    Ale do ROMky to raději nedám, akorát navíc registr a mnoho lidí to nepoužívá.
    Př. zajemci si můžou stáhnout a naimportovat tento registr(nejlépe přes Resco Registry).

Viz :
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem to vcera vecer hodil do stroje a posilam Test Report
    1) Daji se vypnout/restornout ty barevne ikonky pro GPRS a Service v horni liste? Jsou vazne uchylne, stejne jako ta animacka pri bootu propagujici jakesi malajske forum...
    2) Nejde namapovat dlouhy stisk leveho spodniho "alt-tab" tlacitka. I kdyz pridas v registrech branch pro 40C2, tak po dlouhem stisknuti to sice udela namapovany command, ale zaroven to chce kdoviproc spustit taky nejaky LocationCourier, ktery to nenajde a zarve to patricny error. K cemu je LocationCourier netusim a zadny mapping jsem na nej v registrech nenasel.
    3) Zvuk Midi2Wave_079_4098.wav by mohl byt vsude zmenen na *none* - pipani cerveneho tlacitka fakt nemusim
    4) Gradienty v popup menus delaly tyto dost necitelne, stejne tak tucne systemove pismo (Wt=700) - vykoseno
    5) Tlacitka v dialeru - Rychla volba a Sez.hovoru maji divny okraj - jenom levy horni roh je zakulaceny
    6) BtFtpClient neni v control panelech kategorizovany (mel by byt v group2 - Pripojeni)
    7) Chybi USSD klient
    8) Ve folderu Po spusteni byli dva nejaci divni Time-cosi.lnk zastupci - smazano, stejne to nikdo nepouziva
    9) Preklep v hlavnim menu fotak-softu: "Reulace" pravdepodobne znamena "Regulace"
    10) Nechce se mi nejak rozjet AS pres BT (ale s tim jeste polaboruju)
    11) FYI - Push mail je OK
    Vice jsem zatim nestihl.

Shrnuto - dobra prace, cekal jsem vetsi hruzu

Registrace
    Oct 2007

1) Daji se vypnout/restornout ty barevne ikonky pro GPRS a Service v horni liste? Jsou vazne uchylne, stejne jako ta animacka pri bootu propagujici jakesi malajske forum...
    Vypnout přímo ne, ale můžeš si použít jaké chceš. Resp. na uživateli.
    Možná bych mohl udělat jednu verzi s originál ikonami i orig boot logem a druhou ze stávajícími.
    Ale použité Boot Logo se mi příjde lepší než to originál které mi právě připadá dost ohrané.)

2) Nejde namapovat dlouhy stisk leveho spodniho "alt-tab" tlacitka. I kdyz pridas v registrech branch pro 40C2, tak po dlouhem stisknuti to sice udela namapovany command, ale zaroven to chce kdoviproc spustit taky nejaky LocationCourier, ktery to nenajde a zarve to patricny error. K cemu je LocationCourier netusim a zadny mapping jsem na nej v registrech nenasel.
    Myslím, že toto půjde upravit.

3) Zvuk Midi2Wave_079_4098.wav by mohl byt vsude zmenen na *none* - pipani cerveneho tlacitka fakt nemusim
    To si přeci můžeš také vypnout.Originál FW má ještě horší pípání :sarcastic: Není problém použít výchozí, nebo nic

4) Gradienty v popup menus delaly tyto dost necitelne, stejne tak tucne systemove pismo (Wt=700) - vykoseno
    Jaké Wt a Ht je ideální ?

5) Tlacitka v dialeru - Rychla volba a Sez.hovoru maji divny okraj - jenom levy horni roh je zakulaceny
    Špatně se mi upravuje. S tím se dá žít, ne ?

6) BtFtpClient neni v control panelech kategorizovany (mel by byt v group2 - Pripojeni)
    To není takový problém, ale dá se upravit. Můžeš i sám.

7) Chybi USSD klient
    Klient je tam, jak si přišel, že tam není ? Je i v registrech i ve Windows (USSDHandler). Nefunguje ti něco ?

8) Ve folderu Po spusteni byli dva nejaci divni Time-cosi.lnk zastupci - smazano, stejne to nikdo nepouziva
    OK to můžu vymazat.

9) Preklep v hlavnim menu fotak-softu: "Reulace" pravdepodobne znamena "Regulace"
    Maličkost.

To mi jede.

Díky moc a jsem rád, že po 600 hodinách práce to není tak hrozné.)
    Honzo, nejseš ty náhodou grafik ??

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vypnout přímo ne, ale můžeš si použít jaké chceš. Resp. na uživateli.
    Možná bych mohl udělat jednu verzi s originál ikonami i orig boot logem a druhou ze stávajícími.
    Ale použité Boot Logo se mi příjde lepší než to originál které mi právě připadá dost ohrané.)
    Primlouvam se za defaultni ikonky, staci formou patche, pokud to jde

Myslím, že toto půjde upravit.
    Prima

To si přeci můžeš také vypnout.Originál FW má ještě horší pípání :sarcastic: Není problém použít výchozí, nebo nic
    Souhlas

Jaké Wt a Ht je ideální ?
    Pro me Wt=750 a Ht=400 + Calibri jako default system font, ale ted jsem si to tak rozdrbal, ze to nemuzu potvrdit Posli mi prosim orig reg dump z HKLM\System\GDI a HKLM\System\GWE - dikes

Špatně se mi upravuje. S tím se dá žít, ne ?
    No problem

To není takový problém, ale dá se upravit. Můžeš i sám.
    No problem

7) Chybi USSD klient
    Klient je tam, jak si přišel, že tam není ? Je i v registrech i ve Windows (USSDHandler). Nefunguje ti něco ?
    Oprava - USSD funguje, akorat me zmatlo, ze jsem nevidel v programech zastupce Vodafone.lnk

OK to můžu vymazat.
    Prima

Maličkost.
    Prima

To mi jede.
    ...pending...

Díky moc a jsem rád, že po 600 hodinách práce to není tak hrozné.)
    Honzo, nejseš ty náhodou grafik ??
    Grafik ne, jsem jenom hloupouckej tester

11) Wireless manager neni upraveny pro VGA. A ano, dokazu s tim zit

Jinak prijem souboru pres BT slape perfektne.

Registrace
    Oct 2007

Tady máš fonty :

A nebud´tak skromnej tester :sarcastic:

Wireless manager by šel do VGA, ale nebude tam automatické přepínání a vyp. dat. A to mě pěkně se..e, tak sem to raději nechal takhle.
    S tím jsem si hrál už několikrát a nějak se mi to nedaří.
    Ale většinu věcí co si psal zkusím zakomponovat.

Na AS přes BT mám na PC COM9. Jinak nejede.
    Připojené soubory Připojené soubory

Strana 13 z 24 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 16:16
  2. Asus P750 - upgrade z 64MB na 128MB RAM
    Od Lobo_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 152
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 18:25
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 20:49