Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ukládání registrů na HTC Diamond po soft resetu

EmilEmil (8)|8.9.2008 12:53
Ahoj,
už jsem z toho vcelku zoufalý.
Po změně registrů, ať už skrze Total Commandera, příp. i přes Resco registry se mi hodnoty po soft resetu neuloží. Není funkční ani vypnuti x zapnutí zařízení, soft reset, vypnutí a pak reset, no všechny kombinace ...
Změna samozřejmě až do resetu funguje.
Poraďte prosím, díky.
Emil.
osch (1330)|8.9.2008 13:04
O jaké změny v registrech jde? Můžeš to více přiblížit? Tím vypnutím a SR myslíš vypnout zařízení, počkat cca 5s a až následně provést SR? Jakým způsobem provádíš SR?
EmilEmil (8)|8.9.2008 14:43
No jedná se o klasické úpravy Diamondu, jako je skrytí kontaktů ze SIM, zrušení zhasínání displeje při hovoru apod. V zásadě skoro vše na wiki Diamondu.
Soft reset provádím tím červeným tlačítkem na místě stylusu. Vypnutí klasicky: zkoušel jsem buď standby, popř. i vypnutí napájení.
Nic nefunguje ...
Bobanovicz (511)|8.9.2008 20:13
Nevím jak Diamond, ale mě to dělalo na N560 také, stačí po změně hodnoty v registru počkat 5-10 minut a až poté provést SR.
kwaso12 (98)|8.9.2008 20:21
Nie je taktiez mozne ze niektore tweaky proste nefunguju na tvojej ROM?? Nie vsetky su kompatibilne so vsetkymi ROM..
EmilEmil (8)|9.9.2008 09:41
Tak už vážně nevím co s tím. Čekal jsem půl hodiny, pak provedl SR a kontakty jsou tam zase všechny. Nefungují ani změny přes Diamond Tweak, respektive fungují, ale jen do prvního SR.
ROMku mám základní českou.
EmilEmil (8)|7.10.2008 16:44
Takze problém byl vyreseny. Bohuzel jsem registry zrovna testoval na nefunkcnim tweaku lock SIM contacts. Funguje az ten soubor .cab, ktery je tu nekde k dispozici.