Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 48

Téma: Nápady k úpravě vzhledu fóra/ce4you

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Přepínání profilu doleva super.
    Tečkované okraje příspěvku, pro mne dostačující.
    Co se týká reklamy, tak jsem nechtěl aby tam nebyla, moc dobře vím, že je to přínos peněz. Jen jsem myslel jestli by nesla podbarvit jinou barvou pozadi. Byla by to jak vyhoda pro zvyrazneni reklamy, tak pro odlišení že ta část už nepatří k bílému příspěvku.

Jinak za bleskurychlé upravy díky. Super práce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo a ještě jsem zapomněl. U citace, by možná stačilo dát malinko silnější a sytější barvou ten pravej border.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Ahj. Tak jsem hned zapnul široký layout i zobrazení přispěvatele v levo a i když mi nevadilo uzké s avatarem v pravo, teď je to opravdu lepší.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Tak jsem zkusil ty dvě méně důležté informace dát šedou, aby tam nebylo té modré přespříliš. Modrý odkaz na téma zůstane, mít odkazy jednou tak a podruhé jinak chci co možná nejméně a rozhodně ne u takto "běžného" odkazu. Je to tak lepší?
    Děkuji :yes: . Uvedená úprava dle mého plně dostačuje. Ihned graficky vidím odlišené jednotlivé záznamy a aspoň pro mne se to tím velmi zpřehlednilo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

A taky jsem si všiml nové ikonky webu :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mozna spatne hledam, ale lze nekde nastavit velikost textu ve foru? V profilu jsem to nenasel. Mam to na 1650 dost mrnave... diky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

dalsi postrehy - chybi tlacitko Quick Reply, ktere zobrazi editbox pro odpoved rovnou na konci stranky fora, misto otevirani nove stranky.
    Planuje se podobna funkce? Rad bych videl zaroven prispevek, na nejz odpovidam, a zaroven co pisu do odpovedi.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Odpoved na prvni otazku je "zatim to neni mozne", zkousim najit nejake reseni. Relativne jednoduche je pridat tlacitka pro aktualni zvetseni/zmenseni, ale to asi neni systemove muset ti to pokazde zvetsovat. Centralni zvetseni je problem proto, ze to je v CSS... ale neco najdu.

Odpoved na druhou otazku - nechysta, alespon ne hned. Text prispevku na ktery odpovidate mate ve formulari schovan hned nad hlavnim polem, sedy ramecek s textem Historie poslednich prispevku. Po rozkliknuti uvidite bud poslednich 10 prispevku (pokud jste kliknul na velke tlacitko Odpovedet) nebo vsechny prispevky od toho, u ktereho jste kliknul na male tlacitko Odpovedet az do nejnovejsiho.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Diky za tip s tou historii, to je rozumny kompromis - akorat tim padem hlasim bug, ze v sirsi verzi fora pro widescreeny ma dany ramecek s historii porad puvodni sirku (pro uzke forum).

Registrace
    Aug 2000

Diky, bug by mel byt odstranen (akorat je mozne, ze musite dat tvrdy refresh stranky, css soubory se hodne kesuji).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Děkuji za úpravu s možností roztáhnout fórum a velice k větší přehlednosti fakt přispěla ta možnost dát avatar vlevo.

Registrace
    Aug 2000

Jsem rad, ze se libi Postupne se fora pokusim nadale vylepsovat, ale uz to asi nebude takovym tempem.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kdyz prijde upozorneni na novy prispevek, tak me link neprenese na nej, ale vetsinou o jednu az dve stranky v tomtez threadu dozadu (proste uplne mimo), a to i v pripade, kdy jsem predtim cely tread docetl az do konce. Jsem sam, komu to dela?

Registrace
    Aug 2000

To je vlastnost. Ve chvili, kdy spustite prohlizec, tak s istranka zapamatuje datupm POSLEDNI navstevy (te predchozi) a datum a cas tehle NOVE. A tato dve data si drzi v pameti po celou dobu navstevy. Takze do chvile, nez ukoncite prohlizec, Vas to proste bude hazet na tu prvni neprectenou, i kdyz mezitim pribude 10 prispevku.

Nicmene kdyz o tom tak premyslim... Vydrzte

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To je ovsem znacne diskutabilni a neprijemna vlastnost, anzto na jinych forech k tomu nedochazi. Notebook jenom hibernuju, instance prohlizece mi v nem muze jet i mesic v kuse (nemam dubod jej zavirat). Urcite s tim pujde neco udelat, mate mou plnou duveru

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. nastaveni vzhledu PW
    Od ReD_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-12-2006, 09:42
  2. Dobré nápady se vracejí - hledejte názvy
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-06-2006, 15:55
  3. MN 5 zajímavé nápady