Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Skin

Haldo (138)|4.9.2008 23:30
Ahojte,
na prvy pohlad je to tu dosti neprehladne tak mozno som prehliadol. Chcem sa spytat ci bude k dispozicii aj skin podobny phpBB2. Akutalny phpBB3 skin (avatary v pravo) je pre mna strasne neprehladny a pripadam si pri nom ako arab - najpr v pravo pozriet kto pisal a potom v lavo co pisal. Taketo behanie oci po obrazovke strasne zdrzuje. Celkovej prehladnosti fora by dost pomohol stary vzhlad. Zvysok je snad iba o zvyku.
Pavel Koza (4761)|4.9.2008 23:43
Dobry den. Muze mi prosim nekdo z tech, kteri zde pisi o "velke neprehlednosti" konecne napsat (trbas prave Vy:), CO PRESNE je na nove verzi neprehledne krome toho, ze se vyrazne lisi od puvodni, 5 let provozovane verze, takze samozrejme nejaky cas potrva si na novou verzi zvyknout? Tyto vykriky sice mozna vyjadruji vase pocity, ale jinak jsou uplne na nic, protoze ja samozrejme web nedelal s umyslem delat ho neprehledny a tak netusim, co presne mate na mysli, co vam vadi a co pripadne zvazit a zmenit tak, aby to bylo prehlednejsi. Proto prosim, pokud mate chvilku cas, napiste mi (a nejak logicky zduvodnete), proc prave ta a ta vlastnost se vam jevi jako neprehledna. Nebranim se zadnym upravam, ale potrebuji trochu silnejsi argumenty nez "je to tu neprehledne".

Jinak ne, zadny jiny skin se neplanuje, alespon ne v dohledne dobe. Mne naopak prislo logicke mit dulezite veci nalevo a ty mene dulezite napravo. Na autora prispevku se koukam jen pokud k tomu je urcity duvod a tak mi prijde spis logicke mi to tak, jak jsem to ted zmenil. Samozrejme je to proti puvodnimu foru velka zmena, ale rozhodne mi neprijde samoucelna.
Haldo (138)|5.9.2008 00:34
Ako som pisal, na prvy pohlad je to tu oproti starej verzii neprehladne, niektore prvky troska nevyrazne (napr tlacitko odpovedat), ale to je asi viac menej o zvyku a chce to cas. Ten skin mi udrel do oci najviac lebo na vsetkych forach je to prva vec co menim. Co sa tyka mena, tak som na tom prave naopak. Hodnotu a kvalitu prispevku posudzujem aj podla pisatela (na kazdom fore sa najdu ludia co toho vedia proste viac). Tiez ked vedu diskusiu viaceri, tak podla avataru viem kto diskutuje bez toho aby som musel ocami ist na druhu stranu obrazovky (napr ked chcem niekoho prispevky preskakovat). Preto by som uvital iny skin. Ak sa ale neplanuje, tak mi asi nic ine neostava, len to prekusnut :).