Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro - vule horniho displeje v kolejnicich

Trautenberg (50)|4.9.2008 21:15
Prosim kdo ma HTC Touch Pro, take se vam horni displej "vykla", kdy nevyjizdi naprosto presne, ale je mozne s nim pohybovat o cca 1mm do stran (kdy v zavrenem stavu zatlacite na jeden roh displeje a ten se jakoby zkrouti ve smeru tahu)? Zda se mi ze mam tu vuli v kolejnickach nejak velkou, nebo je to bezne na vsech kusech?

Nemam ve svem okoli nikoho kdo by tento pristroj mel.
Chrono Leggionaire (187)|4.9.2008 21:17
taky to tak mám ;)
Trautenberg (50)|4.9.2008 21:36
Je to docela neprijemne, kdy se mi to krouti i v ruce kdyz telefon vezmu. Co se da delat, mozna zkusit servis.
Chrono Leggionaire (187)|4.9.2008 21:40
tak hrozné to zase není, aspoň u mě. Aby se to o ten cca milimetr vychýlilo, tak musím přitlačit relativně hodně
LuCain_ce4you (22)|4.9.2008 21:44
tak u me .. pri zavrenym stavu ... horni roh asi pul mm, stred nic a dolni roh asi 1 mm coz se mi zda dost
pri otevrenym je to naopak

nejak mi to vylozene nevadi ... ale delat by to taky nemuselo ;-)
Trautenberg (50)|4.9.2008 22:10
U me k vychyleni staci takova sila, jakou musite zmacknout tlacitko pro hlasitost na leve strane.

Vemte telefon jenom za spodni cast a stisknete tlacitko pro zmenu hlasitosti, nejlepe zesileni a reknete mi zda jste silou stisku, kdy dojde k aktivaci zesileni vychylili horni displej o zmineny 1 mm smerem doprava, ja ano.
Chrono Leggionaire (187)|4.9.2008 22:30
Ano, když vynaložím takovou sílu, abych stisknul tlačítko zvýšení hlasitosti, tak se horní kryt vychýlí, ale je to opravdu nepatrné. Když na něj zatlačím bez jakéhokoliv podstatného úmyslu, tudíž jen abych věděl, jak daleko se dostane, tak ho posunu asi dvakrát tak dál, tj. dostanu se zhruba k tomu milimetru
korps (134)|4.9.2008 22:50
Mne sa minimalne vychyluje. Zas ale mam 1mm medzeru na lavej strane medzi klavesnicou a krytom(je tam aj trochu vypukly kryt) a osuchava sa mi klavesnica o nejaky kovovy vycnelok z horneho krytu medzi space a ,.
Pavlus_ce4you (125)|5.9.2008 07:19
Taky se mi kvrdlá :-(
viz tady
Marian Veselý (662)|7.9.2008 18:59
Ano, to mohu potvrdit, je to u všech zařízení co jsem měl v ruce (4 ks), takže to nebude výrobní vada.