Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace - dva e-mailové účty paralelně?

drsnake_ce4you (24)|4.9.2008 20:25
Ahoj. Potřeboval bych do pda synchronizovat svuj soukromý email a i svuj služební.A to i nejlépe v pda každé ve svojí složce Outlook E-mail. Jde o to, že doma mám v outloku svuj soukromej email a v práci logicky služební. Jde to nastavit? nepodařilo se mi na to přijít. Vždy mi to jenv activesync řekne, že již mam nastaven jeden email na synchronizace.Doplnuji ze sluzební mam pomocí exchange serveru. Ale přitom kontakty se mi se mi sesynchronizovali mezi všema.

Jestli se to tu řešilo, tak se omlouvám, ale fakt sem to nenašel. Díky moc za pomoc

ještě doplním: pda v práci se mi sesynchronizuje bud při připojení k internetu nebo po připojení kabelem k pc přes active sync
drsnake_ce4you (24)|18.9.2008 17:46
opravdu nikdo neví jak na to??
mám problém, že služebni mail mám synchronizovaný v pda vše,ale soukromý mail se mi stáhne jen to co sem si již neprohlíd na PC,ale potřebuju taky mail co sem si přečet již ráno na pc.
Martin Ráž Hoch (1832)|19.9.2008 02:02
Nutno rozlišit co je v MS Outlook nastaveno.

Já mám např. v práci MS Exchange (nakonfigurovaný do MS Outlook) a doma Gmail také v MS Outlook... oba účty v PDA synchronizovat paralelně - vlastní cestou se synchronizuje ten Exchange a jako extrení accoutn mám Gmail. Dva Exchange účty však synchronizovat nelze.

Takže obecně kombinace Exchange + IMAP / POP3 ano, Exchange + Exchange ne, Exhange + více x POP3 / IMPA ano.

Musíš víc specifikovat...