Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: HTC Touch Diamond - Vypnutí zvuku při nalezení nové wi-fi sítě?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Snazil som sa vypnut zvuk ktory sa ozve pri najdeni novej wifi siete. Vypol som to v settings>zvuky a upozornenia>upozornenia. ale vzdy po SR sa nastavenia vratili spat..Neda sa to vypnut niekde cez registre? mam ROMku 1.93.479.3. diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Mám ten samej problém. Už si ten tvůj nějak vyřešil??? Hledám to všude na fórech ale zatim zbytečně.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Nepodarilo. a zacinam si este vsimat ze aj ked zmenim niektore registre tak sa mi ta zmena po zapnuti a vypnuti neulozi. takze chyba bude niekde inde. preto cakam na nejaku novu romku aby som to cele preinstaloval.
    jedine co mi napdalo k tomuto je ze vytvorit novy .wav subor ale s tym ze tam nebude ziadny zvuk a nazvat ho rovnako ako ten co sa ozyva a vymazat ten v mobile a nahrat tam ten novy..

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

O ten zvuk mi ani moc nešlo spíš mě štvalo vyskakující okno s oznámením. Byl jsem na pokraji rozdupání founu
    Nakonec jsem to vyřešil starou romkou. Teď čekám asi jako ty, na novou... Prolít jsem spoustu diskusí ale nikde jsem nic nenašel.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

2 marty: no me delalo taky problem ukladani registru po soft resetu-hlavne co se tyka skryvani kontaktu ze sim karty... vyresil to advanced config. tool, urco tady taky nekde bude odkaz na stazeni...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

teb to pomohlo? lebo ja ked som pouzil advanced config tool tak sa mi po soft resete zase objavili kontakty zo simky..

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-11-2009, 10:04
  2. Stazeni nove ROM pro touch diamond
    Od Oscarbfc v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-01-2009, 11:30
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 11:03